• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mrowino
  • Falenty Duże
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 675 125 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Gabinet dla psychologa psychoterapeuty coacha
    1 / 4
    Gabinet dla psychologa psychoterapeuty coacha

    Katowice

    • 250 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę gabinet w Katowicach Ligocie przy ulicy Panewnickiej dla psychologa, terapeuty... Gabinet o powierzchni ok 13m2, wyposażony, klimatyzowany. Do dyspozycji poczekalnia oraz...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 528 338 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 587 404 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Działka budowlana Orzesze,
    1 / 12
    Działka budowlana Orzesze,

    Orzesze

    • 152 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a pra...

  • Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica
    1 / 7
    Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jasne i gotowe do zamieszkania trzy pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Przedwiośnie 14 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim, cztero...

  • Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe
    1 / 16
    Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe

    Katowice

    • 437 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witryną na parterze w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 216 Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe
    1 / 16
    Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe

    Katowice

    • 1 026 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe
    1 / 16
    Sklep usługi witryna Chorzowska •miejsca postojowe

    Katowice

    • 589 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom po generalnej modernizacji, duża działka
    1 / 16
    Dom po generalnej modernizacji, duża działka

    Pszczyna

    • 950 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m² Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m² Garaż: 38 m² Działka: 1371 m²...

  • Lokal dla Call Center lub biuro.
    1 / 6
    Lokal dla Call Center lub biuro.

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na Call center. 1500 zł Nowoczesny lokal w Centrum. Lokal znajduje się w Chorzowskim Rynku, blisko centrum przesiadkowego. Przechodzą tędy setki osób dziennie, Twój biznes s...

  • Dom Katowice Brynów, Brynowska
    1 / 15
    Dom Katowice Brynów, Brynowska

    Katowice

    • 4 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Polecamy do wynajmu piętro w domu wolnostojącym o powierzchni 100 m2 położonego przy ulicy Brynowskiej w Katowicach - dzielnica Brynów, składające się z 3 przestronnych pokoi (z je...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Katowice

    • 630 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Katowic. Ul Moniuszki 14. Mieszkanie jest dwupokojowe z balkonem,kuchnia łazienka oraz korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica. W bloku znajdu...

  • Wynajmę mieszkanie 3pok 62m2 Katowice oś Tysiąclecia
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie 3pok 62m2 Katowice oś Tysiąclecia

    Katowice

    • 2 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomości Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w “Kukurydzy” z 2 łazienkami oraz z 2 balkonami zaraz przy Parku Śląskim. Lokalizacja: ul. Zawiszy Czarnego 10, Katowice (Osie...

  • Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic
    1 / 11
    Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic

    Katowice

    • 330 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie na ul.Wojciecha Korfantego 30 (obok Spodka) o powierzchni 31.87 mkw Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane w skład AGD wchodzi zmywarka, pra...

  • Mieszkanie Katowice, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, Ligocka

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica Brynów/Ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Jankego
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Jankego

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Gen Jankego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: - przedpokoju -...

  • Logistyka, produkcja, usługi
    Logistyka, produkcja, usługi

    Ruda Śląska

    • 70 000 000 zł cena
    • 360 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ruda Śląska działka przemysłowa, inwestycyjna, Duży teren o powierzchni 36ha, objęty MPZP. Możliwość dostępu do dużej mocy prądu Teren dostępny od zaraz Teren równy, wykarczowany,...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....