• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mrowino
  • Falenty Duże
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • usługi, budowlana, przychodnia
    usługi, budowlana, przychodnia

    Katowice

    • 313 600 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATOWICE BOGUCICE DZIAŁKA 980M2 KSZTAŁT PROSTOKĄT WYMIARY SZER. 15M, DŁUGOSC OK. 75M MEDIA W DRODZE, PRZEZ DZIAŁKE NIE PRZECHODZĄ ŻADNE LINIE ENERGETYCZNE SĄ WZDŁUŻ DROGI DZIAŁKA N...

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Francuska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Francuska

    Katowice

    • 3 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,61 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą. Mie...

  • Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne
    1 / 16
    Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne

    Łaziska Górne

    • 789 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy w Łaziskach Górnych na osiedlu Leśnym na działce o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Dom w zabudowie szeregowej wybud...

  • Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2
    1 / 6
    Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2

    Katowice

    • 482 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W Katowicach Ochojcu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z garażem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły wybudowanego w latach 80-tych. Do nierucho...

  • Dom Pszczyna

    Pszczyna

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na sprzedaż blisko centrum! Idealny do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni 220m2 . położony w znakomitej lokalizac...

  • Sprzedam pole orne
    1 / 2
    Sprzedam pole orne

    Katowice

    • 45 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne 28 ar pomiędzy Kamień Śląski a Kosorowicami(od drogi do drogi) CENA 45 TYŚ ZŁ

  • Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze
    1 / 4
    Działka budowlana Zgoń gm. Orzesze

    Orzesze

    • 219 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ostatnia prostokątna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Zgoń. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²

    Chorzów

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² z dodatkową komórką wewnątrz mieszkania o powierzchni 3 m², położone na 8. piętrze w budynku przy ul. Księ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.
    1 / 13
    2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.

    Świętochłowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OKAZJA ŻYCIA! Dom Marzeń w Zielonej Części Świętochłowic – Twoja Oaza Szczęścia! Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się spokojem, a kończy szczęściem. Poranna kawa...

  • 2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000
    1 / 10
    2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000

    Katowice

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    MIESZKANIE 49 m2 - 2 pokojowe Rozkład: duży przestronny salon 26m2 (także z możliwościa podzielenia ścianką na 3-4 pokoi) sypialnia ok.10m2, kuchnia (meble kuch), przedpokój, łazi...

  • Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²
    1 / 8
    Gotowa inwestycja pod 18 domów po 85 m²

    Rudziczka

    • 418 750 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych o średniej powierzchni ok. 992 m² oraz 3 działek z przeznaczeniem na drogę o łącznej powierzchni 9 728 m². Całość przezna...

  • Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 610 974 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Dom Katowice, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Dom Katowice, Obrońców Westerplatte

    Katowice

    • 2 300 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 5 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic. Kamienica z lokalem użytko...

  • Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 491 233 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 400 830 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 967 672 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 441 048 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 1 050 497 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum
    1 / 4
    3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum

    Chorzów

    • 461 823 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...