• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Biszcza
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Hala Produkcyjna duża z placem 4ha suwnice 8-16Ton w tandemie

    Katowice

    • 23 000 000 zł cena
    • 8 461 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt przemysłowy – Sosnowiec | gotowy pod produkcję konstrukcji stalowych Na sprzedaż kompleks przemysłowy w Sosnowcu – 3,8 ha gruntu + hale i zaplecze biurowe, w peł...

  • Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² Ruda Śląska, inwestycja z na...

    Ruda Śląska

    • 5 570 000 zł cena
    • 4 799 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² – Ruda Śląska – inwestycja z najemcą Gotowy produkt inwestycyjny w sercu Śląska! Oferujemy halę magazynowo-produkcyjną o pow. 4 799 m² na...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie

    Mysłowice

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wielka Skotnica -Mysłowice Szczegóły ogłoszenia • Typ oferty:mieszkanie na sprzedaż • Rynek:wtórny • Dostępne:do uzgodnienia • Forma własności:własność • Charakterystyka mieszkani...

  • Lokal użytkowy Katowice Piotrowice, Jankego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Katowice Piotrowice, Jankego

    Katowice

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję lokal do wynajęcia. Katowice - Piotrowice ul. Jankego. - Parter. - Jedna duża powierzchnia Open Space. - Toaleta. - Witryna wystawowa. - Możliwość parkowania samocho...

  • Wynajme dom 3 pokoje
    1 / 8
    Wynajme dom 3 pokoje

    Pszczyna

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w dzielnicy Pszczyna Stara Wieś dom wykończony, jest to góra dom , dołu nikt nie zamieszkuje. Nowa lodówka, nowa pralka 2 sypialnie i salon oraz duża łazienka i kuchnia z balk...

  • Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Blisko Parku Śląskiego Szybki dojazd do centrum Katowic komunikacją (tramwaje, autobusy) j...

  • 1 / 3
    Działka suszec rudziczka

    Suszec

    • 339 000 zł cena
    • 3 278 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - duża, słoneczna działka budowlana 3278 m² - Rudziczka, blisko natury i rekreacji Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom - z dala od miejskieg...

  • Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie w Katowicach ul. Adamskiego

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę ładne umeblowane mieszkania o powierzchni 54,5 m² na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Adamskiego w Katowicach. Mieszkanie składa się: -dużego pokój z wyjściem na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.

    Katowice

    • 409 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,85 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Wajdy w Katowicach. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i inwestyc...

  • 2 przestronne pokoje blisko ŚUM
    1 / 8
    2 przestronne pokoje blisko ŚUM

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal znajduje się w zadbanym...

  • Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny
    1 / 6
    Ruda Śląska Halemba 3 pokoje najem okazjonalny

    Ruda Śląska

    • 1 493 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, Halemba 1, pow. 47m2. Pierwsze piętro z balkonem. Parking za szlabanem - zawsze jest miejsce. Mieszkanie jest po remoncie - in...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC
    1 / 6
    Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice

    • 809 776 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 645 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować przytulne, nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokoj...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 579 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 671 422 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 642 135 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter