• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice
    1 / 3
    Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice

    Mysłowice

    • 105 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe z łazienką z WC, kuchnią i piwnicą. Mieszkanie po częściowym remoncie.Nowe płytki w łazience na ścianach i podłodze ,a w kuchni na podłodze. Ogrzewanie - pie...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Powierzchnia biurowa Katowice Centrum, Tadeusza Kościuszki
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Katowice Centrum, Tadeusza Kościuszki

    Katowice

    • 3 950 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal zaadoptowany na biurowy, usługowy, położony na trzecim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy początku ulicy Kościuszki od strony Centrum. Ide...

  • Mieszkania przy Parku Boguckim
    1 / 6
    Mieszkania przy Parku Boguckim

    Katowice

    • 560 520 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w Katowicach przy Parku Boguckim. Inwestycja Kopalniana 7 od dewelopera Activ Investment Kopalniana 7 to kameralna i elegancka inwestycja, położona w zielonym otoczen...

  • Wynajmę lokal (warsztat samochodowy) 120 m2 w Rudzie Śl
    1 / 3
    Wynajmę lokal (warsztat samochodowy) 120 m2 w Rudzie Śl

    Ruda Śląska

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni ok 120m2. Lokal idealny pod warsztat samochodowy - już istniejący ! Lokal składa się z : - hali głównej z kanałem na 2 samochody osobowe -...

  • Mieszkanie Pszczyna
    1 / 15
    Mieszkanie Pszczyna

    Pszczyna

    • 530 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat psz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Działka Mikołów Kąty
    1 / 10
    Działka Mikołów Kąty

    Mikołów

    • 485 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam urokliwą działkę na obrzeżach Mikołowa z widokiem na góry. Wymiary: 23,5 x 33,3 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

• Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....

  • Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw
    1 / 2
    Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw

    Chorzów

    • 850 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną z możliwością zabudowy mieszkaniowej w centrum Chorzowa 2 przy ul 3-go Maja 71 o pow. 1180 mkw. Nr działki 8 i 7 mapa 62. Plan zagospodarowania...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Ruda Śląska ul. Kokota
    1 / 9
    Mieszkanie Do Wynajęcia Ruda Śląska ul. Kokota

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker MIESZKANIE NA DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM Przestronne, mieszkanie na drugim pietrze w Kamienicy w...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 561 256 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa
    1 / 5
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa

    Katowice

    • 522 181 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter