• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim o pow.  94,65m2.
    Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim o pow. 94,65m2.

    Ruda Śląska

    • 395 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki z WC,...

  • Katowice Koszutka  3 pokoje blisko centrum
    Katowice Koszutka 3 pokoje blisko centrum

    Katowice

    • 350 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katow...

  • Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Sprzedam Ustawna kawalerkę po remoncie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego znajdującą się w ocieplonym bloku po termomodernizacji . Mieszkanie znajduje się na 8...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4
    1 / 8
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4

    Katowice

    • 788 606 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: M 1.4 - 86...

  • Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula
    1 / 10
    Jasne mieszkanie 2 pok - Czereśniowa 14, Godula

    Ruda Śląska

    • 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórk...

  • Super DOM Mysłowice–Wesoła 147 m² Deweloperski
    1 / 13
    Super DOM Mysłowice–Wesoła 147 m² Deweloperski

    Mysłowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom premium w zielonej części Mysłowic – Wesoła | 146,78 m² | nowoczesne technologie | 1 150 000 zł...

  • Lokal użytkowy Kobiór
    Lokal użytkowy Kobiór

    Kobiór

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesna Hala Magazynowo-Usługowa 300 m²z przestrzenią biurową, pomieszczeniem socjalnym i toaletą w bryle. Wysoki Standard Bezpośrednio przy DW Oferujemy do wynajęcia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigały
    3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigał...

    Katowice

    • 369 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    BEZ PROWIZJI! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość nat...

  • Piękny apartament -Park Chopina
    1 / 16
    Piękny apartament -Park Chopina

    Mysłowice

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż piękny apartament w świetnej lokalizacji. Jeśli szukasz jakości, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ten apartament oferuje niespotykaną wysokość 3 metrów, co...

  • Przestronne 80 m² w kamienicy
    Przestronne 80 m² w kamienicy

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz przestronnego mieszkania na wynajem? Lubisz tradycyjne kamienice z powiewem nowoczesności? Mieszkanie o powierzchni 80 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. K...

  • Wirtualne biuro
    1 / 3
    Wirtualne biuro

    Katowice

    • 100 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wirtualne Biuro DPM to usługa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy z sukcesem chcą rozwijać swoją działalność biznesową bez konieczności ponoszenia kosztów wynajmu powierzchni...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa

    Katowice

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic przy ul. Modrzewiowej. Lokal o powierz...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę

    Miedźna

    • 99 935 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 800 m² z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m² (oznaczona literą C), położo...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów

    Miedźna

    • 359 411 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 3270 m² z pozwoleniem na 3 domy | Miedźna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3270 m² (A+B+C), położon...

  • Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem
    1 / 13
    Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem

    Katowice

    • 1 380 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standar...

  • Działka z wydanym pozwoleniem na budowę
    1 / 16
    Działka z wydanym pozwoleniem na budowę

    Miedźna

    • 129 675 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 1230 m² z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1230 m² (oznaczona literą B), poło...

  • Kawalerka w ścisłym centrum

    Katowice

    • 1 790 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji - Katowice, ul. Rynek 8. Zostań pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Wejście zabezpieczone bram...

  • 1 / 3
    Działka Ornontowice ul. Kolejowa

    Ornontowice » ul. Kolejowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m², zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy.Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących budo...

  • Mieszkanie Katowice Ligota ul. Zielonogórska

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Zielonogórska

    • 424 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku, w spokojnej i d...