• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamienica
  • Tarnowo Podgórne
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 874 281 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 26.27 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 574 882 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A21- Balkon: 6,39m - mieszkanie o powierzchni 59,06m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy P...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 790 655 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 504 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 22.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 632 030 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B24- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,73m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Rzepakowa
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Brynów, Rzepakowa

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesne...

  • Działka budowlana Chełm Śląski
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 620 000 zł cena
    • 6 175 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienie 5 działek w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowane w urokliwej okolicy, w pobliżu lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa wolnostojąca. Przeznaczone pod zabudowę...

  • Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17
    1 / 7
    Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17

    Chorzów

    • 544 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurowe w nowo wyremontowanym budynku przy ul. Składowa 17. Lokal zlokalizowany jest na terenie inwestycyjnym, znajduje się tu wiele firm o rożn...

  • Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17
    1 / 7
    Wynajmę lokal biurowy - Chorzów ul. Składowa 17

    Chorzów

    • 644 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26
    1 / 9
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 190 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie ele...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 890 922 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 27.27 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 740 558 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 26.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Mieszkanie Katowice, Barcelońska
    Mieszkanie Katowice, Barcelońska

    Katowice

    • 917 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowy i bezpieczny apartament z tarasem Katowice, Piotrowice, ul. Barcelońska Na sprzedaż apartament o powierzchni 95 m, zaprojektowany z naciskiem na codzienny komfort i pocz...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spoko...

  • Wynajmę biura w 1 piętrowym budynku z parkingiem
    1 / 10
    Wynajmę biura w 1 piętrowym budynku z parkingiem

    Mysłowice

    • 35 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6 lokali biurowych zlokalizowanych na 1 piętrze jednopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Karola Miarki w Mysłowicach. Lokale o różnych powierzchniach 11-17 m2....

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • 2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie
    1 / 9
    2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie

    Mysłowice

    • 395 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i] Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Piotrowice...

  • Nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim
    1 / 11
    Nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim

    Chełm Śląski

    • 750 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany z wysokiej jakości materiałów, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje s...

  • Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Paniowy
    1 / 7
    Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Pani...

    Mikołów

    • 269 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny (połowa bliźniaka) w stanie do GRUNTOWNEGO remontu położony w Paniowach (Mikołów ul. Staromiejska) na działce o powierzchni 511m2. media: wo...

  • Mieszkanie Katowice, Warmińska
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice, Warmińska

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częścio...