• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Lokale biurowe do wynajęcia, atrakcyjna oferta !
    1 / 7
    Lokale biurowe do wynajęcia, atrakcyjna oferta !

    Chorzów

    • 41 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu lokale biurowe do wynajęcie znajdujące się w kompleksie biurowym ICT Business Center mieszczącym się w Chorzowie przy ulicy Składowej 17. Oferowane do wynajęcia...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek
    1 / 4
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek

    Katowice

    • 518 126 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Lokal użytkowy Katowice Bogucice, Siemianowicka
    Lokal użytkowy Katowice Bogucice, Siemianowicka

    Katowice

    • 5 265 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz optymalnej przestrzeni dla swojego zespołu? Oferujemy moduł biurowy położony w profesjonalnym kompleksie handlowo-usługowym w Katowicach (Bogucice). To miejsce, gdzie stan...

  • Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka
    1 / 9
    Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka

    Chorzów

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 108 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 42 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: W n...

  • Działka budowlana  gm. Chełm Śląski, Chełmska
    Działka budowlana gm. Chełm Śląski, Chełmska

    Kopciowice

    • 179 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni około 1000 m2, znajdującej się w Chełmie Śląskim w dzielnicy Kopciowice. Nieruchomość posiada dosko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego
    1 / 8
    Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego

    Chorzów

    • 1 260 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 34 m2. Piętro 1 w...

  • Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela
    Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela

    Chorzów

    • 59 900 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 328 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Hutnik w Chorzowie Batorym. Działka znajduje się w wyjątkowo wygodnej lokalizacji - b...

  • Mieszkanie Mysłowice
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ MYSŁOWICE JANÓW 2 POKOJE GOTOWE DO WEJŚCIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 zn...

  • Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska
    1 / 16
    M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska

    Ruda Śląska

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku – Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż fu...

  • 3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż
    1 / 5
    3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż

    Katowice

    • 3 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c z...

  • Mieszkanie Mysłowice
    1 / 9
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m² , usytuowane na 3. piętrz...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 2
    Działka Mikołów, ul. Leśna

    Mikołów » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 194...

  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne AGD w k...