• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów

    Katowice

    • 415 719 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.
    1 / 9
    Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.

    Katowice

    • 949 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji pr...

  • Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa
    1 / 15
    Dom Katowice Kostuchna, Bukszpanowa

    Katowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 6 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, Piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m², położony w spokojnej i zielon...

  • Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL
    1 / 16
    Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL

    Katowice

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Katowic, które obok wysokiego standardu oferuje po prostu wygodę na co dzień? To wnętrze zaprojektowano z głową, dbając o bardzo funkcjonalny układ i d...

  • Lokal handlowy do sprzedaży lub wynajmę
    1 / 6
    Lokal handlowy do sprzedaży lub wynajmę

    Katowice

    • 40 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży (lub wynajmę)pawilon handlowy o powierzchni 15m2 przy ul. Młodzieżowej Katowice -Giszowiec.Na wyposażeniu są w komplecie regały,lada, gabloty szklane ( 4-5szt) ,2 rega...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec ul. Wojciecha

    Katowice » Giszowiec » ul. Wojciecha

    • 425 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabud...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha

    Katowice

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu LOKALIZACJA: Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną z...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Blachnickiego o powierzchni 61,02 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 518 144 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/71 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/71 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 396 520 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Dom Orzesze, 22 Lipca
    1 / 15
    Dom Orzesze, 22 Lipca

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m² , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m². Działka jest prosta i ustawna,...

  • Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 428 904 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 520 956 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 602 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 398 675 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Dom Mysłowice, Topolowa
    1 / 14
    Dom Mysłowice, Topolowa

    Mysłowice

    • 860 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż piękny dom położony w Mysłowicach przy ulicy Topolowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury ora...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka

    Katowice

    • 470 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, k...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...