• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Domaszków
  • Jabłów
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park
    1 / 9
    Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park

    Ruda Śląska

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament klasy PREMIUM Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 36m² z szerokim balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali podziemnej,...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Szopienice

    Katowice

    • 339 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KATOWICE KANTORÓWNY - w ofercie sprzedaży duże, wysokie, klimatyczne mieszkanie na 3 kondygnacji o powierzchni 68 m2 w zadbanej, prywatnej ładnej kamienicy z CO. Kamienica jest mo...

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Działka Orzesze ul. Wolności

    Orzesze » pl. Wolności

    • 182 400 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estet...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Lokal użytkowy Pszczyna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pszczyna

    Pszczyna

    • 5 900 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 428m2. Położona w Miedźnej, przy ul. Bieruńskiej (9km od Pszczyny). Szybki wyjazd na drogę 933, blisko do DK1. W budynku obok do...

  • Działka budowlana Chełm Śląski
    1 / 6
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 175 560 zł cena
    • 1 254 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienie działka w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, tuz obok lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Idealna propozycja dla osób...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Chełm Śląski
    1 / 6
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 187 650 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Sprzedam Mieszkanie WIelka Skotnica-okazja i do negocjacji
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie WIelka Skotnica-okazja i do negocjacji

    Mysłowice

    • 410 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w Mysłowicach, na cenionym i spokojnym osiedlu Wielka Skotnica. To idealna propozycja dla osób, k...

  • Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa
    1 / 11
    Ogródek działkowy ROD 300 m2 Katowice ul Porfirowa

    Katowice

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierchni ok.300 m2 zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Porfirowej, nieopodal kliniki okulistycznej. Super lokalizacja w sąsiedztwie innych działek,...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Góra

    • 165 120 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Góra w powiecie pszczyńskim, o powierzchni 0,1032 h, z udziałem w drodze dojazdowej , dochodzącej do drogi asfaltowej, publicznej(ul. K...

  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Lokal użytkowy Lędziny, Hołdunowska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Lędziny, Hołdunowska

    Lędziny

    • 3 200 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 927 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem | Lędziny, ul. Hołdunowska 77 Cena ofertowa: 3 200 000 zł Powierzchnia działki: 3 454 m Powierzchnia użytkowa budynków: ok. 1 368...