• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 613 401 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,87 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 649 839 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 666 016 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,83 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 528 395 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,49 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 490 776 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 721 136 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 656 742 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 52,33 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 650 153 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,63 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 511 952 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,23 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 536 943 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - t...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 609 560 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 534 528 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Dom Katowice Kostuchna, Sołtysia
    1 / 15

    Nowe

    Dom Katowice Kostuchna, Sołtysia

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu...

  • 3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!
    1 / 12

    Nowe

    3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, S86 czy A4. W pobliżu znajd...

  • Dom Katowice Podlesie
    1 / 15

    Nowe

    Dom Katowice Podlesie

    Katowice

    • 2 720 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z...

  • Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia
    1 / 15

    Nowe

    Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 1 723 m2 powierzchnia
    • 812 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z WZ z domkiem holenderskim na MAZURACH - Stare Juchy

    Katowice

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa
    Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Ruda Śląska

    • 315 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60m, położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Lokal mieszkalny charakteryzuje s...

  • Lokal użytkowy Katowice Koszutka
    Lokal użytkowy Katowice Koszutka

    Katowice

    • 35 404 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie...

  • Działka budowlana Chełm Śląski
    1 / 6
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 144 720 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienie działka w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, tuz obok lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Idealna propozycja dla osób...