• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Nieruchomość niezabudowana - Mikołów

    Mikołów

    • 141 000 zł cena
    • 641 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ MIKOŁOWA ogłasza I (pierwsze) przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych w Mikołowie przy ul. Miętowej, zapisanych w księdze...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.6840.31.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Działka Rudziczka 750m2 blisko las
    Działka Rudziczka 750m2 blisko las

    Rudziczka

    • 131 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m². Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej i ziel...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego

    Katowice

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Katowicach przy ul. Hoppego o powierzchni 48,58 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrowym na...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,01 mkw w Rudzie Śląskiej przy ul. Brzozowej usytuow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Suszec

    Suszec

    • 599 000 zł cena
    • 3 759 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m², ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m², położona w miejscowości Suszec , z przeznacz...

  • Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,14 mkw, usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim odnowionym bloku. STANDARD MIESZKANIA:...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 628 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana- 3356 m² - Suszec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3356 m², zlokalizowana w Suszcu, w spokojnej okolicy z luźną zab...

  • Kawalerka Chorzów 37,80 m2
    1 / 8
    Kawalerka Chorzów 37,80 m2

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,80 m2 położone na drugim piętrze Chorzowskiej kamienicy przy ul. Św. Kingi. Mieszkanie składa się z dużego pokoju głównego, widne...

  • Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.
    1 / 8
    Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.

    Chorzów

    • 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu pokoju z kuchnią wraz z prysznicem, toaleta jest osobna na korytarzu tylko dla tego mieszkania ale istnieje możliwość podłączenia WC w mieszkaniu. Mieszkanie...

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Działka rolna Kobielice ok. 1ha
    Działka rolna Kobielice ok. 1ha

    Kobielice

    • 80 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: Idealna pod rekreacje – duża...

  • Wynajem mieszkania 31m
    1 / 6
    Wynajem mieszkania 31m

    Łaziska Górne

    • 1 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam wynajmę Mieszkanie na 1 piętrze po gruntownym remoncie Kawalerka 31m2 , Przy ul Dworcowej Łaziskach G Mieszkanie Posiada : Łazienkę w pełni wyposażona Kuchnia z wyposażeniem...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka

    Katowice

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Ligota przy ul. Stara Kłodnicka. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w niskim b...

  • 1 / 2
    Działka Orzesze

    Orzesze

    • 235 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1033 m, położona w zielonej i malowniczej dzielnicy Orzesza -Woszczyce. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacj...

  • Imielin Slask Dzialka na sprzedaz.
    1 / 6
    Imielin Slask Dzialka na sprzedaz.

    Imielin

    • 140 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka na ul.Brata Alberta o powierzchni ok. 830 m2 ,oddalona 200 m od dworca kolejowego ,ok. 600 m od centrum miasta. Dojazd bezposrednio z drogi. Dzialka narazie jest rolna,ale...