• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Falenty Duże
  • Tychy +20 km
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA
    1 / 2
    Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA

    Mikołów

    • 5 220 270 zł cena
    • 15 819 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Mikołów, woj. Śląskie, stanowiąca świetną bazę inwestycyjną. Podstawowe dane: - Nr działki 1836/81 - Pow. 1,5819 ha - Obecnie sklasyfikowa...

  • Biura do wynajęcia Chorzów, ul. Długa – powierzchnie biurowe dla...

    Chorzów

    • 2 940 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obniżka ceny – nowa, atrakcyjna stawka! Biuro do wynajęcia – Chorzów, ul. Długa – 36,11 m² W tym samym obiekcie dostępne są również inne lokale – mniejsze i większe, w różnych...

  • Wynajem Katowice– 2 pokoje przy Spodku | Koszutka, 40 m², po remo...

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 40 m² – Katowice, Spodek / Koszutka – po remoncie! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m², po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji – al...

  • Lokal Katowice ul. Roździeńska

    Katowice » ul. Roździeńska

    • 2 119 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną na I piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi biurowych w skład których wchodzą dwa gabinety oraz sekretariat. W budyn...

  • Mieszkanie Katowice os. Paderewskiego

    Katowice » Paderewskiego-Muchowiec

    • 290 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w stylowej kamienicy w centrum Katowic Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 21,96m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem...

  • śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
    1 / 4
    śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6

    Katowice

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele): działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY
    1 / 8
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY

    Czarków

    • 211 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , pow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Mysłowice

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę mieszkanie 45m2. Dwa pokoje, kuchnia , łazienka, balkon. Po remoncie. Umeblowane. Lodówka, pralka. Telewizor, Ogrzewanie miejskie. Tylko dla niepalących. Wynajem okazjona...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Pszczyna

    • 1 092 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice ul. Obroki

    Katowice » ul. Obroki

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ul. Obroki w Katowicach na osiedlu Witosa. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych sypia...

  • Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 499 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie DK81!!! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Wosz...

  • Mieszkanie Katowice ul. Meteorologów

    Katowice » ul. Meteorologów

    • 535 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m2 z ogródkiem w Katowicach przy ul. Meteorologów (na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park ) Lokal usytuowany na...

  • Lokal Mikołów ul. Górnicza

    Mikołów » ul. Górnicza

    • 2 800 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwie kamienice w centrum Mikołowa (blisko Katowic) o powierzchni łącznej 580 m2 (300m2 + 280 m2) zlokalizowane na działce o wielkości 857 m2 . Kamienic...

  • Działka Mysłowice Morgi

    Mysłowice » Morgi

    • 790 650 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego osie...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Bogucice

    Katowice

    • 429 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,97 m², położonego na drugim piętrze , trzypiętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Boguci...

  • Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.
    Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.

    Chorzów

    • 1 150 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135,80m2 położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta / deptak /. Lokal aktualnie wynajęty przez firmę sieciową i przyn...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe.

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe(43,80m2) w Rudzie Śląskiej (Kochłowice).ul.Oświęcimska. Lokal znajduje się na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie z ładnym wido...

  • Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic
    1 / 14
    Wynajem gabinetu, biura, sali szkoleniowej centrum Katowic

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Idealne miejsce na sesję terapeutyczną, coachingową, konsultację, warsztaty, szkolenia czy też rekrutację. Dodatkowo promocyjne ceny przy podnajmie w stałe dni i w weekendy. Możliw...

  • Pomieszczenia do wynajęcia
    1 / 3
    Pomieszczenia do wynajęcia

    Świętochłowice

    • 3 900 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Mamy do wynajęcia pomieszczenia pomieszczenia biurowo produkcyjne na terenie naszej firmy w Świętochłowicach. Idealnie mogą nadawać się pod każdą działalność min - Szwal...