• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Modliszów
  • Przychojec
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA
    1 / 5
    HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA

    Chorzów

    • 2 400 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości w Chorzowie! Działka o powierzchni 4106m2 z zabudowana halą i 6 chłodniami czeka na nowego właściciela. Moż...

  • Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2
    1 / 15
    Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2

    Katowice

    • 2 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyzowane mieszkanie wynajmę bez poredników w Piotrowicach super komfortowe w pełni urządzone i wykończone 65 m2 z osobnm WC i balkonem .Mieszkanie jest na 4 piętrze .Salon ok...

  • Sprzedam ogródek działkowy
    1 / 7
    Sprzedam ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 68 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy ROD "Promień" w Rudzie Śląskiej (Godula/Orzegów). Na działce jest prąd, woda, altana. Wybrukowane miejsce na basen czy trampolinę, huśtawka. Cena do nego...

  • 1 / 4
    Działka Suszec

    Suszec

    • 799 000 zł cena
    • 5 474 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Piekna działka pod realizację inwestycji developerskiej. Płaska, prostokątna i z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, zgodnie z MPZP wzdłuż długie granicy działki jest...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 7 033 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 13 listopada 2025 r. GN.6840.1.4.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM
    1 / 16
    ŁADNE MIESZKANIE NAD MORZEM

    Katowice

    • 259 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ładne rozkładowe mieszkanie w bloku, położone w ALICANTE na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Alicante to piękne miasto nadmorskie z licznymi plażami i przepiękną starówką. Przy s...

  • Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec
    1 / 3
    Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec

    Katowice

    • 125 000 zł cena
    • 869 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Katowice Muchowiec, ul. Bazaltowa. Sprzedam do ew. rozbudowy altanę - dom murowany o pow. 25 m2, z piwnicą, 2 pokoje, z tarasem w dużym, ogrodzonym ogrodzie działkowym ROD o powier...

  • Działka Bełk

    Bełk

    • 205 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1692 m a jej lokalizacja to Bełk, obok adresu Palowicka 143H. Współrzędne GPS: 50.115096669170576, 18.724105679975715. Do negocjacji. Kupujący nie p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Zabrska

    Katowice » ul. Zabrska

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym, prestiżowym kompleksie Global Apartame...

  • Luksusowa kawalerka w centrum Katowic!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...

  • SUPER LOKALIZACJA/GOTOWE/STANDARD PREMIUM !!!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

• MIESZKANIE I GARAŻ W KAMERALNYM OGRODZONYM BUDYNKU

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 POKOJE Z PRZESTRONNYM BALKONEMGARAŻPODDASZE KOMINEKKAMERALNY BUDYNEK 6 MIESZKANIAMITEREN OGRODZONY Oferujemy Państwu niespełna 71 m2 na których mamy do dyspozycji: Salon z anekse...

  • Działki
    1 / 4
    Działki

    Miedźna

    • 190 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren idealny, Góra gmina Miedźna pow.Pszczyński Kontak @kontakt na maila @

  • Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę
    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę

    Świętochłowice

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Salon Fryzjerski Solarium poszukuje do współpracy stylistkę paznokci . Oferujemy !!! podnajem MIEJSCA na stanowisko do stylizacji paznokci. W ramach podnajmu oferujemy dodatkow...

  • Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk
    1 / 6
    Wynajem gabinetu psycholog, terapeuta, Coach, dietetyk

    Katowice

    • 30 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do wynajmu gabinetu w centrum Katowic na drugim piętrze kamienicy. Zalety: -śródmieście Katowic -budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych (winda) -odnowiona klatka...

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 579 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o pow...

  • Wynajmę lokale biurowe
    1 / 10
    Wynajmę lokale biurowe

    Rudołtowice

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe znajdujące się w Rudołtowicach przy ul.Rudawki 2 (okolice Pszczyny, Oświęcimia) na parterze. Lokal 1 składa się z 4 pomieszczeń o łącznej powi...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 129 000 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 890 m² - Suszec, powiat pszczyński Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycje deweloperską. Możliwość kupienia sąsiedniej działki!. Lokaliz...

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...