• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Ogródek dzialkowy

    Bytom

    • 37 900 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy zadbany ,altana murowana z tarasem .

  • Świerklaniec Osiedle Złote Łany

    Świerklaniec

    • 569 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Złote Łany to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m2, zlokalizowanych na działkach o powierzchni 400 m2 każda. Dla komfortu mieszkańców z...

  • Lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowy
    1 / 4
    Lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W centrum Zabrza sprzedam lub wynajmę lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowre włane parkingi-rampa wys.srodka 4.5m zabudowane dzałające boxy.klimatyzacja-wentylacja-internet w...

  • Ogródek działkowy, ROD Elżbieta
    Ogródek działkowy, ROD Elżbieta

    Chorzów

    • 50 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy 250m2 przy ul. Jałowcowej w Chorzowie, w pobliżu sklepu Dino. Ogródek ma prąd i wodę, altankę murowaną i drugą drewnianą szopę, zamykany schowek. Alejki...

  • Wynajmę mieszkanie na os Janek w Zabrzu
    Wynajmę mieszkanie na os Janek w Zabrzu

    Zabrze

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę ładne mieszkanie 2 pokojowe w Zabrzu na osiedlu Janek. 3 piętro po remoncie.

  • Mieszkanie Bytom Szombierki

    Bytom » Szombierki

    • 226 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Szczegóły nieruchomości: Lokalizacja Miasto: Bytom Dzielnica: Szombierki...

  • Ogródek działkowy, działka rekreacyjna w dobrej lokalizacji
    Ogródek działkowy, działka rekreacyjna w dobrej lokalizacji

    Zabrze

    • 95 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną z dużym potencjałem, o pow. 425 m², znajdującą się na ROD 1000-lecia w Zabrzu Działka jest rewelacyjnie położone w środkowej, szerokiej części aleji,...

  • Fajne Mieszkanie Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam serdecznie Mam do sprzedaży mieszkanie własnościowe : - 3 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , piwnica w cztero piętrowym bloku w Świętochłowicach przy ul. Śląsk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje
    Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szukam dla zdecydowanego klienta - mieszkanie 2 pokoje Szombierki chętnie rejon Wyzwolenia - może być do remontu zapraszam do kontaktu [tel]

  • Sprzedam działkę Wieszowa ul.Jagodowa
    Sprzedam działkę Wieszowa ul.Jagodowa

    Wieszowa

    • 83 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Wieszowie przy ul.Jagodowej nr.199/28 o powierzchni 5800m2.Działka ma w statusie łąki,rola,w planach budowa obwodnicy,graniczy z lasem. Cena do negocjacji.

  • Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł
    Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł

    Chorzów

    • 670 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chorzów - sprzedaż działki budowlanej o pow.1350m2.położonej przy głównej drodze przelotowej. Działka mieszkalno inwestycyjna z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Posi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 325 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 1 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zabrze

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie w kamienicy

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Bytomia. Łazienka z oknem. Duża kuchnia z kuchenką gazową. W pokoju piec kaflowy