• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowskimi Górami

(705)
  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Pawilon handlowo-biurowo-usługowy
    1 / 4
    Pawilon handlowo-biurowo-usługowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia w centrum Zabrza powierzchnia 1000m oraz lokale handlowo uslugowe 30m oraz 60m-własne miesca parkingowe-powierzchnia działki 2500m rampa rozładowcza-parter*wszystkie m...

  • Lokal handlowo uslogowo biurowo magazynowy
    1 / 2
    Lokal handlowo uslogowo biurowo magazynowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Zabrze Coworking (Wirtualne biuro)
    Zabrze Coworking (Wirtualne biuro)

    Zabrze

    • 140 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    usługi: - adres dla działalności 140 PLN/miesiąc (netto) - pakiet adres dla działalności + odbiór korespondencji 150 PLN/miesiąc (netto) - pakiet adres dla działalności+odbiór k...

  • Biuro coworkingowe
    Biuro coworkingowe

    Zabrze

    • 140 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Użyczenie adresu rejestracyjnego dla: działalności gospodarczej stowarzyszenia spółki Obsługa korespondencji przychodzącej przyjmowanie przechowywanie skanowanie powiadamianie w uz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY
    1 / 4
    ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY

    Zawada

    • 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5000 mkw, o wymiarach 16m x 312m, położonej w bardzo atrakcyjnej okolic...

  • 1 / 2
    Działka Zawada

    Zawada

    • 326 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. OFEROWANA DZIAŁKA ma kształt prostokąta o powierzchni ok. 3,3 ha Wymiary : ok.44m x ok.7...

  • 1 / 3
    Działka Zawada

    Zawada

    • 1 186 680 zł cena
    • 7 192 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki inwestycyjne w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW Oferujemy Państwu działki inwestycyjne zlokalizowane w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna wzdłuż d...

  • 1 / 4
    Działka Zawada

    Zawada

    • 3 560 205 zł cena
    • 21 577 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna wzdłuż d...

  • 1 / 2
    Działka Zawada

    Zawada

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferujemy Państwu działkę rekreacyjną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy ok.15 min od centrum Częstochow...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 95 004 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW. Oferujemy Państwu działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działki znajdują się na nowo, p...

  • wynajmę mieszkanie

    Herby

    • 1 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze,suche,jasne.Położone w centrum Herb.Składa sie z:trzy pokoje sloneczne,duża kuchnia ,łazienka, wc.Centralne ogrzewanie z kotłowni. Wszelkie spra...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 82 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Gospodarstwo, działka 9300m2, Dom 91 m2 + budynki

    Podlesie

    • 550 000 zł cena
    • 9 318 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w Podlesiu – urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomor...

  • Gospodarstwo, działka 9300m2, Dom 91 m2 + budynki

    Podlesie

    • 550 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30...

  • Dwa domy na dużej działce Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 449 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 190 440 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka, na lekkim wzniesieniu, w miejscowości Zawada gmina Mierzęcice, o powierzchni 1058m2 i wymiarach 25x42,5m. Bardzo dobra lokalizacja, cisza, spokój, w okolicy domy...

  • willa w eksluzywnej okolicy.
    willa w eksluzywnej okolicy.

    Wanaty

    • 4 490 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Teren budowlano - rolniczy

    Dębowa Góra

    • 970 000 zł cena
    • 43 951 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferowany teren składa się z dwóch kształtnych działek. Pierwsza o szerokości 54 m i długości 373 m Druga o szerokości 133 m2 i długości 185 m Pierwsza z działek leży przy drodze...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wgl...

  • Działka Zawada gm. Mstów
    1 / 7
    Działka Zawada gm. Mstów

    Zawada

    • 90 450 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do oglądania i zakupu działek położonych na terenie Jury w gminie Mstów w miejscowości Zawada. Cicha, spokojna, okolica a jednocześnie bardzo dobry dojazd do Częstocho...

  • Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 175 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana o wymiarach 29.5x 61,19 objęta w całości planem zagospodarowna z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowa z usługami, oraz zabudowę zagrodową 7MNU, MR Teren płaski...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 10
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 112 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 215 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2 mediami w ulicy - prąd, w...

  • Działka Zawada gm. Mstów
    1 / 7
    Działka Zawada gm. Mstów

    Zawada

    • 3 130 405 zł cena
    • 21 589 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w gminie Mstów oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 1U tereny zabudowy usługowej w całości Dla teren...

  • Działka Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 155 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do d...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 5
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 298 900 zł cena
    • 10 059 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania wyjątkowa działka budowlano rolna w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki około 1ha z czego około 3000m2...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 2 400 000 zł cena
    • 11 634 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Operat sporządzony przez rzeczoznawcę wycenia tą nieruchomość w 2023r. Na 3 100 000 zł. Działka usługowa, uzbrojona, o powie...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• sprzedaż
    sprzedaż

    Kamienica Polska

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o pow.117mkw. na działce 605 m kw. w Kamienicy Polskiej ul. Jastrzębska 1. Cena 450000zł.

  • Dom Kamienica Polska
    1 / 15
    Dom Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 420 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom jednorodzinny w Kamienicy Polskiej - idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej nieruchomości z potencjałem, w spokojne...

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko
    1 / 6
    Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko

    Hucisko

    • 325 000 zł cena
    • 3 304 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży szeroką w całości budowlaną działkę o powierzchni 3304 m2, położoną w pejzażowym miejscu na Jurze w Hucisku w gminie Włodowice. D...