• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 912)
  • Warsztat Samochodowy.
    1 / 6
    Warsztat Samochodowy.

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    - Do wynajęcia. - Dwustanowiskowy warsztat samochodowy. - Biuro i zaplecze techniczne z wyposażeniem. - Warsztat wyposażony w 2 podnośniki.. - Parking dla 4 samochodów. - Kaucja tr...

  • Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio
    1 / 16
    Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio

    Warszawa

    • 752 895 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,25 m², położone w doskonałym punkcie przy ul. Marii Dąbrowskiej 3/53. To idealna przestrzeń zarówno dla pary, rodziny, jak i po...

  • Mieszkanie przy metrze na Powiślu
    1 / 13
    Mieszkanie przy metrze na Powiślu

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu w bezpo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa Wola, Górczewska

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Michał Cenecki [tel] Przestronne, jasne mieszkanie na Woli Podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni 57,36 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i ma...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 200 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 12 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne...

  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    I NTERNET W CENIE| ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE | UMOWA NA MIN.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuch...

  • Klimatyczne mieszkanie
    1 / 9
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposredio wynajme klimatyczne mieszkanie 2 oddzielne pokoje z kuchnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grojeckiej/Pl.Narutowicza Zapraszam [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 3 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Praga-północ
    1 / 11
    Lokal Warszawa Praga-północ

    Warszawa

    • 11 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Instytucja Filmowa „MAX- FILM” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Panieńskiej 11 informuje, że wynajmie bezpośrednio powierzchnię usługowo-biurową o...

  • Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż
    Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Oferuję do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wał Miedzeszyński 608 w Warszawie /nieruchomość dostępna od 1 Maja 2026/...

  • Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2
    Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2

    Milanówek

    • 10 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem budynek o powierzchni 210m2 oraz drugi budynek o powierzchni 80m2 posadowione na działce o powierzchni 1914 m2, budynek położony w bardzo dobrej lokalizacji pod względem...

  • 3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!
    1 / 12
    3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!

    Pruszków

    • 810 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow 51 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Powstańców na osiedlu Błękitne Tarasy z 2017 roku. Bardzo funkcjonalne i rozkładowe usyt...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska

    Warszawa

    • 2 090 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Klimatyczne studio przy ul. Szegedyńskiej 5 na Bielanach, usytuowane na 6 piętrze. Poskrzypujący parkiet, dwuskrzydłowe, otwierane w pełni drzwi balkonowe, ciekawe elementy sztuki...

  • Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2

    Grodzisk Mazowiecki

    • 248 940 zł cena
    • 4 149 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 562 600 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 275 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 156 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,45 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Smoleńska

    Warszawa » Targówek » ul. Smoleńska

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 585 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,30 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...