• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mińsk Mazowiecki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 440)
  • Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa
    Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ :  przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Mieszkanie...

  • M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie
    1 / 16
    M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie osta...

  • Mieszkanie blisko metra
    1 / 5
    Mieszkanie blisko metra

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania, którego lokalizacja będzie pozwalała łatwo dotrzeć w każdą część Warszawy - to jest to oferta, która może Was zainteresować. Preze...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wołomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wołomińska

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 902 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,11 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone biuro, idealne dla firm poszukujących funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy w dynamicznie rozwijającej się części Warsza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jaszowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Jaszowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 23 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z anekse...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 975 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 19,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 271 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. pole...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 548 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 332 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od rzeczki Z...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 740 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 537 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 1 083 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 11 550 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Szukasz mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta we Włochach to dokładnie taki balans. Na sprzedaż komfort...

  • 2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro
    1 / 10
    2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro

    Warszawa

    • 657 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m² przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysok...