• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek
  • Kraków +20 km
  • Jabłonna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 471)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 5 500 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: gotowe biuro dla 5 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 36 800 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-16 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 4 400 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 48 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 200 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 45 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30% rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 27-30 osób na na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 37 400 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 21-22 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 39 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24-26 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 8 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 447 € cena
    • 331 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.331 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 0%, gotowe mieszkanie deweloperskie w Otwocku

    Otwock » ul. Ługi

    • 558 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkanie wróciło do sprzedaży !!! Budynek B - LOKAL nr A40, loggia: 6,80 m2, Do mieszkania można dokupić garaż nr 62 (34.000) i na...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz nowoczesnego biura w prestiżowej części Warszawy?   Proponujemy przestrzeń, która spełni oczekiwania firm ceniących wygodę, nowoczesność i doskonałą komunikację. Udo...

  • 2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!
    1 / 14
    2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Tuz obok Ogrodu Saskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok dw...

  • 4 pokoje na Mokotowie / duża loggia i dwie piwnice
    4 pokoje na Mokotowie / duża loggia i dwie piwnice

    Warszawa

    • 966 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 3 piętrze w budynku na zielonym osiedlu Stegny na Mokotowie. Lokal posiada bardzo praktyczny,...

Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowoczesnego biura w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Oferujemy przestrzeń idealną dla firm ceniących komfort, styl i doskonałe połączenia komunikacyjne. Udogodnienia w...

  • Parterowy dom w Ciszycy / 5 minut do Konstancina
    Parterowy dom w Ciszycy / 5 minut do Konstancina

    Ciszyca

    • 2 099 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 11 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 183 m² (w tym garaż dwustanowiskowy 43 m²), położonego na pięknej działce o powierzchni 1000 m²...

  • DWA DOMY CAŁOROCZNE POD LASEM OKAZJA
    1 / 8
    DWA DOMY CAŁOROCZNE POD LASEM OKAZJA

    Chynów

    • 90 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BARDZO ATRAKCYJNA POSESJA DLA KONESERÓW CISZY, SPOKOJU I KONTAKTU Z PRZYRODĄ. DWA domy na DWÓCH sąsiednich działkach jako jedna posesja do zamieszkania całorocznego lub wykorzystan...

  • Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English
    Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Zamieszkaj w pięknej kamienicy na Powiślu w 4 pokojowym cichym mieszkaniu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ROZKŁAD Mieszkanie o powierzchni 67 m2...

  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16
    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...