• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 471)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 165 € cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 373,68 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ---------Bez prowizji od Najemcy---...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 700 € cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Moduo House- Cybernetyki. W cenie garaż i komórka

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 1 682 408 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 19 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Moduo Mokotów – teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy Postę...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Warszawa

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Warszawa

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Warszawa

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 43 350 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 45 900 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 54 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 13 600 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 16 osób na warszawskim Mokotowie, na parterze biurowca w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 35 700 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 42 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 14 508 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.234 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 9 385 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.151,38 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 53 550 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro 63 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Stary Żoliborz- ul. ks. J.Popiełuszki

    Warszawa » Żoliborz » ul. Popiełuszki

    • 599 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone na Starym Żoliborzu, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki . Kamienica z 1955 roku po remoncie elewacji i klatek schodowych Położenia kamienicy jest w idealnym pun...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 24 180 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.390 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 2 077 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.25,03 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja Nieru...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 5 408 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Pro...