• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 459)
  • 2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-03-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze na Starym Mokotowie. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2. Pietro 1 z 3. Do mieszkania...

  • Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat
    1 / 16
    Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat

    Warszawa

    • 3 899 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MOŻLIWY NAJEM KRÓTKOTERMINOWY OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE: – do końca czerwca: możliwy najem krótkoterminowy (min. 2 miesiące) – od lipca: planowana przerwa w najmie na ok. 3–4 tygodni...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Zawodzie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zawodzie

    • 6 900 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parkingZ przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zaw...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Erazma Ciołka

    Warszawa » Wola » ul. Ciołka

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw., po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Ciołka.Układ mieszkania:- sypialnia z du...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 1 681 560 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 93,42 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze prestiżowego, kameralnego budynku przy ul. Słomińskiego 17 w Warszawie.Lokal j...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego

    Warszawa

    • 869 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka,...

  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dyskretne mieszkania na doby 150zł
    1 / 8
    Dyskretne mieszkania na doby 150zł

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dzień dobry. Wynajem komfortowych mieszkań na doby idealne miejsce na Twój pobyt! Szukasz przytulnego, nowoczesnego i doskonale wyposażonego miejsca na krótki wyjazd, delegację...

  • wynajmę magazyn oraz powierzchnie usługowe
    1 / 5
    wynajmę magazyn oraz powierzchnie usługowe

    Warszawa

    • 36 200 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 590m2 z witryną 280 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 650 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 950 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 809 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 944 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,...

  • Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)
    1 / 8
    Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)

    Warszawa

    • 835 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Bez dwóch zdań, to miejsce to raj. Kupujcie mieszczanie i szlachetnie rodzeni, młodzi i wy wiekiem doświadczeni, kupujcie majętni i wy z dziurawym mieszkiem. KUPUJCIE WSZYSCY, bo l...

  • **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**
    1 / 15
    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**

    Czachówek

    • 371 500 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²** Rajski zakątek blisko ziemi Wyjątkowa działka budowlana z drzewami, położona w zielonym Czachówku – miejscu, gdzie natura spotyka się z...

  • 3 pokoje bezpośrednio
    1 / 13
    3 pokoje bezpośrednio

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie idealne dla studentów lub 2–3 osób. Jasne, ciche i bardzo ustawne 3-pokojowe w bloku 4/4 piętro (bez windy), balkon, osobna widna kuchnia, brak pokoi przec...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu komfortowe, CICHE, 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej. BUDYNEK oddany do użyt...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł
    1 / 4
    DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł

    Warszawa

    • 175 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną 2200 m2 w centrum uroczej i spokojnej wsi 21-146 Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działka równa w kształcie pr...