• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • 1 / 4
    Działka Wroniec ul. Koniusza

    Wroniec

    • 384 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    84 AROWA w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola)...

  • Słoneczna działka - okolice Krakowa - bez pośredników

    Dąbrowa

    • 493 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę nr 388/4 o pow. 3400 m² w miejscowości Kłaj, obręb ewidencyjny: Dąbrowa, ulica Wołowa (ok. 30 km od Krakowa). Wjazd na działkę z drogi powiatowej, asfaltow...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Metraż 46m2 - Pokój z aneksem kuchennym, sypialna, łazienka, hol i balkon. Wieliczka Park to kameralne, strzeżone osiedle położone w Czarnoc...

  • Działki budowlane w miejscowości Gdów powiat Wielicki

    Gdów

    • 510 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 dzialki: Ogolem 0. 3985 ha: 449/7 – pow. 0.1161 ha (1 161 m²) – w całości budowlana 449/8 – pow. 0.2824 ha (2 824 m²) – budowlano – rolna Cena: 150 zł za m² - do negocjacj...

  • Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny
    Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny

    Bodzanów

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Nieruchomości - INWEST- sprzeda w Bodzanowie(gmina Biskupice) działke - przy drodze gminnej - działka usługowo-przemysłowa - pod magazyny, składy , hale -...

  • Na granicy Krakowa, fajna działka , stan idealny

    Krzysztoforzyce

    • 885 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem. Położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Grajów

    Grajów

    • 279 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce...

  • Dom Łazany

    Łazany

    • 520 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveac...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 370 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem za...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Bolesława Wstydliwego

    Wieliczka » ul. Bolesława Wstydliwego

    • 2 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m². Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul. Bolesła...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 470 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 11,63 a | cisza | 2 linia | media | prywatność Jeśli zależy Ci na ciszy i komforcie - ta działka daje coś, czego nie ma pierwsza linia: spokój i prywatność. Na sprz...

  • Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²
    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²

    Proszowice

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m² Nieruchomość: Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Proszowic, przy ul. Nowej. Nieru...

  • Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice
    Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice

    Zabierzów Bocheński

    • 309 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41 a poł...

  • SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI
    SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom ORCHIDEA jest w zabudowie wolnostojącej, studnia . Budowany z najlepszych materiałów w stanie deweloperskim - do wykończenia według własnego uznania. Podpiwniczony - w przyziem...

  • Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości
    Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości

    Wola Nieszkowska

    • 2 600 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m², którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne....

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa
    Działka mieszkaniowo-usługowa

    Wieliczka

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka mieszkaniowo usługowa Wieliczka na początku ulicy Krakowskiej i powierzchni 5000 m2, 35 m2 x 140 m2, media w okolicy, Mozliwośc wybudowania 2600 PUM. Działka nadaje się...

  • Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Rawałowice

    • 998 000 zł cena
    • 22 406 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomości o powierzchni od 30 do 37 ar są objęte miejscowym planem zagos...