• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 499 000 zł cena
    • 5 495 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana o powierzchni około 55 arów. W MPZP około 12 arów stanowią tereny budowlane MN a reszta to tereny rolne. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości okoł...

  • 1 / 3
    Działka Podstolice

    Podstolice

    • 2 415 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o ekspozycji południowej z widokiem na szczyty gór. Wjazd od strony północnej drogą gminną. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości od 60 do 74 metrów....

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 500 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni około 28 arów. Działki w kształcie prostokąta jedna o szerokości około 30 metrów i powierzchni około 14,2 ara a druga o szerokości...

  • 1 / 2
    Działka GŁĘBOKA ul. Głęboka

    Głęboka

    • 441 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, PONAD 2 HEKTARY niezabudowane w miejscowości Głęboka, gmina Kocmyrzów-Luborzyca.Działka położona na płaskim terenie z doskonałej jakości glebami.Niewielką część dz...

  • 1 / 3
    Działka Więckowice ul. Ogrodowa

    Więckowice » ul. Ogrodowa

    • 3 000 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA pod budowę domów jednorodzinnych w układzie bliźniaczym lub szeregowym zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania . Działka mieszkaniowo usługowa z częścią r...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • 1 / 2
    Działka Golkowice ul. Golkowice

    Golkowice

    • 800 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    38 arowa w pobliżu Krakowa i Wieliczki Zgodnie z planem zagospodarowania możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza z usługami . Okolica spokojna, działka płaska . Media w dr...

  • Sprzedam działkę inwestycyjna

    Bodzanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę handlowo-komercyjna w kształcie prostokąta O powierzchni 98arow Działka znajduje się w miejscowości Bodzanow koło Wieliczki nr działki 121901_2.002.962 Do dzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SIEDLISKO POD KRAKOWEM_AGROTURYSTYKA

    Byszyce

    • 1 180 000 zł cena
    • 2 138 m2 powierzchnia
    • 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Karolina Czernecka Cholewa Agent prowadzący. Tel. +48 [tel] Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję Państwu tę jedyną w swoim rodzaju ofertę!!!! Oferta obejmuje kompleks dwóch...

  • 1 / 3
    Działka Raciborsko ul. raciborsko

    Raciborsko

    • 3 630 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 2,5 HEKTARA ROLNO BUDOWLANA RACIBORSKO!!!! 1,8 ha to część budowlana, a 0,62 ha jest częścią rolną. Działka z możliwością podziału na kilkanaście mniejszych działek, czyli...

  • Widokowe działki budowlane Kobylec gm. Łapanów

    Kobylec

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięć działek budowlanych widokowych graniczących ze sobą z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kobylec gm. Łapanów. Działki płaskie na wzgórzu w pierwszej linii z...

  • Dom Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 455 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w surowym stanie w pięknej miejscowości Dąbrowa gmina Chełmiec. Budowa rozpoczęta w 2021 roku na działce 11ar. Dom wolnostojący zbudowany z pusta...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46m2, na które składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol i balkon. Kameralne, strzeżone osiedle położone jest w...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Bochni

    Bochnia

    • 210 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Bochni, znajdująca się w cichej okolicy przy ul. Strzeleckiej. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka znajdują się w ob...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter