• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niepołomicami

(491)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Targowisko

    • 660 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tropiszów

    Tropiszów

    • 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DZIAŁKA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM!!! Do sprzedaży oferuję nieruchomość położoną w miejscowości TROPISZÓW , gmina Igołomia-Wawrzeńczyce , powiat krakowski , usytuowaną na...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna zaciszna działka w Sułowie 7 km od Wieliczki na stoku południowym. Szerokość około 28 m. Dostepne media woda, prąd, gaz. Okolica bardzo cicha dla osób pragnący...

  • Działka Zabierzów Bocheński ul. Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 14 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 637 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    22 hektary w otulinie Puszczy Niepołomickiej . Przepiękna działka w otoczeniu lasui łąk . W obecnym planie zagospodarowania rolna natomiast w studium nowego planu zagospodarowania...

  • Dom Pobiednik Wielki

    Pobiednik Wielki

    • 1 400 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom wolnostojący zbudowany wg projektu Dom w lucernie 5. Wygodny dom oddany do użytku w 2020 roku. Ogrzewania gazowe podłogowe w całym budynku. Wykonany z dobrych mat...

  • Działka budowlana blisko Krakows

    Wronin

    • 176 400 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę Państwu zaoferować dwie działki budowlane. Możliwość zakupu jednej lub obydwu (podana cena dot.jednej działki). Działki położone w miejscowości Wronin, gm. Koniusza. W...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Bosutów » ul. Działka

    • 690 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 31 arów (aktualnie ok. 11 arów budowlane, w studium prawie w całości budowlana ) zlokalizowana w miejscowości Bosutów gm. Zielonki. Dzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z domkiem letniskowym Łapanów

    Łapanów

    • 150 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania domek letniskowy z możliwością letniego pobytu z widokiem na góry zlokalizowany na działce budowlanej ogrodzonej z bramą z wjazdem bezpośrednio z asfaltowej drogi gmi...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 1 600 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka Inwestycyjna na Sprzedaż, Biskupice k. Krakowa - Unikalna Szansa Inwestycyjna! Tytuł: Działka Inwestycyjna Biskupice, gmina Iwanowice - 3,3 ha z MPZP pod zab...

  • Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica
    1 / 5
    Bodzanów-działka 14,5 arowa przy ul asfaltowej-cicha okolica

    Bodzanów

    • 185 000 zł cena
    • 14 510 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro INWEST-nieruchomosci -sprzeda w Bodzanowie gmina -Biskupice nieruchomość o pow. 14,51 ara-budowlana w cichym -spokojnym miejscu położona przy ulicy asfaltowej...

  • Dom Wilków rynek pierwotny

    Wilków

    • 499 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 3 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domy na działkach 7 arowych w miejscowości Wilków koło Kocmyrzowa. Inwestycja gotowa na przełomie III/IV kwartał 2023. Projekt domu " Dom w aurorach14". Parter: Wiatrołap 4,82(6,...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w działce rolnej

    Brzegi

    • 60 406 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Z WOLNEJ RĘKI Syndyk Masy Upadłości Sylwii Sienkiewicz (osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, której postępowanie upadłośc...

  • Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 665 220 zł cena
    • 11 087 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1,15 hektara. W MPZP około 95 arów oznaczona jako tereny RM - budownictwo zagrodowe . Dojazd drogą asfaltową . Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości oko...

  • Dom Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Na ten moment Naszym zdaniem nie znajdziecie Państwo z powiecie wielickim porównywalnej oferty jeśli chodzi o zastosowanie pro-e...

  • Lokal użytkowy w Wieliczce sprzedam

    Wieliczka

    • 620 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 741 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam pawilon handlowy w Wieliczce w dogodnej lokalizacji przy ul. Piłsudskiego. W skład budynku wchodzą 2 niezależne lokale usługowe z osobnymi wejściami, dogodna lokalizacj...

  • Działka Dąbrowica

    Dąbrowica

    • 49 000 zł cena
    • 2 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH SZCZUCINA - OK.3KM DO RYNKU. Działka o powierzchni 0,2323ha - SPRZEDANA. Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane o...

  • 1 / 2
    Działka Wieliczka ul. Ochota

    Wieliczka » ul. Ochota

    • 6 600 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ BUDYNKU HANDLOWO USŁUGOWEGO 3000 M KW , DZIAŁKA 44 AROWA PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA objęta planem zagospodarowania Wszystkie media na działce. Możn...

  • Wynajmę kawalerkę

    Bochnia

    • 1 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka. Więcej informacji pod numerem telefonu

  • Działka Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 396 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka usługowa na sprzedaż - Wieliczka | Biuro Nieruchomości Waweldom Biuro nieruchomości Waweldom Wieliczka z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży d...