• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki

    Radonie

    • 450 000 zł cena
    • 5 988 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka rolna. Możliwość odrolnienia wg aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia 5988 m2. Dojazd drogą asfaltową. Media: (wszystkie miejskie) prą...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1200 m kw z budynkiem mieszkalnym o pow. 120 m kw. Wysokość hali 3 - 3, 40 m. Pow. działki 4 500 m kw. Ogrzewanie piece...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Swietnie usytuowana działka o powierzchni 4800m2, przy samej trasie Grodzisk- Jaktorów półtora kilometra od miasta Grodzisk. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny o p...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Lolal o pow. 24m2 na pierwszym piętrze w centrum Grodziska Mazowieckiego. Składa się z sali głównej, pomieszczenia socjalnego i...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Agencja OKAZJA oferuje do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2023 roku, zlokalizowan...

  • Działka Kozery gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Kozery gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kozery

    • 187 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolne o łącznej powierzchni 4100m2 z warunkami zabudowy na 2 domy. Teren znajduje się na pograniczu Grodziska Maz i Kozer , przylega do drogi asfaltowej oraz posiada udział...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...

  • Działka siedliskowa Jaktorów
    Działka siedliskowa Jaktorów

    Jaktorów

    • 1 632 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży bardzo ładna działka siedliskowo - budowlana w miejscowości Stare Budy, gmina Jaktorów. powiat Grodziski. Działka o powierzchni 24000 m2 / 2,4 ha/ o wymiarach ok. 95x3...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Słubica B gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Słubica B gm. Żabia Wola

    Słubica B

    • 219 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Słubica B dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1025 n2 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane o powierzchni 1025m2 i 1024m2 i wymiarach 41x27. Położone w atrakc...

  • Sprzedam działkę Władków
    Sprzedam działkę Władków

    Władków

    • 885 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Władków przy ulicy Polarnej. Działka położona w drugiej linii zabudowy, ok. 20 metrów od ul. Polarnej Blisko działki znajduje się nowoczesne centrum...

  • Mieszkanie na wynajem - Pruszków
    Mieszkanie na wynajem - Pruszków

    Pruszków

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie 60m w domu jednorodzinnym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzę...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Trzciniec

    • 95 000 zł cena
    • 15 230 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działa znajduje się w Trzciniec gminy Skórzec numer działki 61

  • Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna
    Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna

    Kuleszówka

    • 50 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w ROD w Kuleszowce ok. 20 km od Warszawy w pobliżu Piaseczna. z altaną w postaci domu drewnianego, a w nim trzy pomieszczenia mieszkalne, w jednym kuchnia. Wnętrze altany...

  • Działka Siestrzeń

    Siestrzeń

    • 1 980 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 132.000m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Istnieje możliwość przekształcenia na budowlaną. Media - prąd, woda (s...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chlebnia

    • 1 300 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam 2 działki w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy.

  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • Sprzedam działkę PILNIE
    Sprzedam działkę PILNIE

    Słubica Dobra

    • 500 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko od Trasy Katowickiej, między Mszczonowem a Żabią Wolą. Bliski dostęp do mediów. 1500 m.kw...

  • Działka rolna Kałęczyn gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka rolna Kałęczyn gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kałęczyn

    • 1 250 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Położona w Kałęczynie działka rolna o powierzchni 1,34ha. Zgodnie z MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową niską (symbol w planie MN) Zapraszam Pośrednik odpo...