• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości gruntowej

    Wolskie

    • 8 285 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowan...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 11 014 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Adamowizna

    • 1 835 650 zł cena
    • 2 506 m2 powierzchnia
    • 733 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w nieruchomości komercyjnej w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki, w której prowadzone jest niepubliczne przedszkole i szkoła. Stały dochó...

  • Działka budowlana Błonie
    Działka budowlana Błonie

    Błonie

    • 2 190 500 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 1 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum
    Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z MPZP na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami w formie wolno...

  • Sprzedam działkę Brwinów
    Sprzedam działkę Brwinów

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 900 metrów kwadratowych w Brwinowie. Działka znajduje się w prestiżowej okolicy (okolica ul. Słonecznej/Leśnej). Kontakt pod numerem [tel]

  • Lokal użytkowy Żyrardów
    Lokal użytkowy Żyrardów

    Żyrardów

    • 10 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy na wynajem o pow.138m2, składający się a dwóch poziomów, na dole pow.74 m2 , na piętrze pow.64m2 stan deweloperski. Bardzo dobra lokalizacja na placówkę bankową. CEN...

  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 11 253 000 zł cena
    • 34 100 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania nieruchomość rolna, zlokalizowana w okolicy gdzie powstają obecnie hale przemysłowe. Dojazd do działki zapewnia utwa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Żyrardów
    Dom Żyrardów

    Żyrardów

    • 1 400 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DLA INWESTORA! Otynkowany "barankiem" dom o powierzchni całkowitej 128 m2, położony na działce o powierzchni 9445 m2 w Żyrardowie, w odległości 1200 m od stacji PKP, z możli...

  • Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola
    Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola

    Słubica Dobra

    • 150 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest w trakcie odrolnienia. Wodociąg i światło przy sąsiedniej posesji, gaz na ul. Słonecznej. Przez działkę przechodzi rów melioracyjny, co umożliwia zrobienie np. małego...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 390 000 zł cena
    • 2 307 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łąkowa działka budowlana o powierzchni 2307m2 i wymiarach 26x80m2 z dwoma dojazdami drogami nieutwardzonymi. Siła w drodze przy działce. Polecam! Numer oferty: 450/DZ/2010

  • Działka Nadarzyn
    Działka Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 11 884 500 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka usługowo-przemysłowa o pow. 36700m2 + 5000m2 (działka pod budowę domu mieszkalnego). Położone przy trasie krajowej nr. 8 w gminie Nadarzyn. Numer oferty: 492/DZ/2010

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 370 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka rolna z warunkami zabudowy o pow 3700 m2. Położona w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego przy drodze utwardzonej. Wszystkie media: energia, woda...

  • Dom Żyrardów
    Dom Żyrardów

    Żyrardów

    • 1 494 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sliczny domek w Żyrardowie.Jest ogrodzony,posiada przesuwną bramę wjazdową.Lokalizacja domku jest przy lesie wśród domów jednorodzinnych,więc idealne miejsce na spacery.Dom zbudowa...

  • Lokal użytkowy Żabia Wola
    Lokal użytkowy Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow. 8000 m2. Zabudowania, Teren usługowo - mieszkaniowy. Media : gaz, woda miejska szambo. Dobra Lokalizacja. Numer oferty: I/4/OP/2004

  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 2 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania działka rolna w atrakcyjnej lokalizacji. Na chwile obecną brak mediów bezpośrednio przy niej, jednak w przypadku inw...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 (2 sypialnie, salon z wyjściem na loggie,widna kuchnia, łazienka, wc.) Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do spółdzieln...

  • Działka inwestycyjna Grodzisk Mazowiecki
    Działka inwestycyjna Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 480 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka przemysłowa o pow. 28000m2 usytuowana w okolicy Grodziska Mazowieckiego . Media :woda miejska, gaz, energia przy działce. Wymiary 78x348. Cena:4480000złotych Numer oferty:...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 400 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo ładny budynek usługowo- mieszkalny w centru Grodziska Mazowieckiego o pow.260m2.Nieruchomość składa się z podpiwniczenia gdzie jest tam zlokaliaowana kotłownia,i pralnia z s...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy deptaku, na 1 piętrze. Wejście na klatkę schodową bezpośrednio z deptaka. Lokal składa si...