• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 947)
  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 413 770 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 170 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: duża powierzchnia - 428 m², funkcjonalny układ na trzech poziomach, lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów, wejście bezpośrednio z ciągu...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cypryjska

    Warszawa » Mokotów » ul. Cypryjska

    • 1 290 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwu...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 41 790 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 10 314 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.158,68 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 14 378 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 3 035 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,70 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 1 946 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. pl. Zawiszy Czarnego

    Warszawa » Wola » pl. Zawiszy Czarnego

    • 1 331 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszy poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 1 968 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agen...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 287 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,50 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. pole...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 5 595 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 735 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 881 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,30 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 260 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencjaa Nieruchom...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 1 865 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...