• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 941)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 620 € cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 376 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 134 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 431 € cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.102,25 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. al. Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Al. Krakowska

    • 1 011 € cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.72,26 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 669 175 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 043, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 184 498 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 052 ( z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 887 556 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 001, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 076 078 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 050 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 018 845 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 053 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 563 966 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 15 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 047 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 681 112 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 027, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 651 780 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 037, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 193 205 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 051 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 712 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 024, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 875 562 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 025, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 082 783 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 049 ( z...

  • Działka bud. 960 m² przy lesie, zielona okolica.

    Nadma

    • 499 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 960 m² ma wymiary około 23 x 43 m. Wszystkie media (prąd, ga...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 051 515 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 054 ( z...