• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 935)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 21 768 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow. 312 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej po...

  • Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka
    Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka

    Warszawa

    • 59 999 zł cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 2027 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiej poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------------...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 27 211 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow.390 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca Agencja...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 30 255 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 461,63 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, polec...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 88,5 m² z 3 sypialniami i balkonami 9,5m2 i 4,5m2 Standard Premium | 0% PCC | Bez Prowizji | Inwestycja w Styl Życia Odkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk...

  • Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą
    1 / 2
    Kawalerka przy uL.Suzina na Żoliborzu z dużą piwnicą

    Warszawa

    • 585 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a także dla inwestora. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienic...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 45 051 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal magazynowo- biurowy o pow. 1522 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Poznańska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 12 588 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 156,72 m2 na 1 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiej poleca Agen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka
    Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka

    Warszawa

    • 99 811 zł cena
    • 3 372 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 3372 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiej poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------------...

  • Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż
    1 / 12
    Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż

    Warszawa

    • 6 160 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4B Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Poznańska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 16 313 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 197,85 m2 na 8 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiej poleca Agen...

  • Ekskluzywny Apartament na Wynajem  ul. Domaniewska
    1 / 13
    Ekskluzywny Apartament na Wynajem ul. Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem Apartamentu w Prestizowej Inwestycji Matexi – Warszawa, ul. Domaniewska 24 Oferuję na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 54 m² w prestiżowej inwestycji Matexi, zl...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w gar...

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne i słoneczne mieszkanie (pd-zach) na sprzedaż znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to...

  • Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w ga...

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne słoneczne mieszkanie na wynajem znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to drewniany parkiet j...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 10 683 € cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel] , mail:...