• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 980)
  • Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek
    1 / 10
    Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkani...

  • 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,24 m²
    1 / 12
    2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,24 m²

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bądź tu pierwszym najemcą! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Batalionu AK "Jeleń" Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa. LOKAL...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód
    1 / 14
    Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez l...

  • Złote Tarasy,Dworzec Centralny, biuro ,dostęp 4h
    1 / 14
    Złote Tarasy,Dworzec Centralny, biuro ,dostęp 4h

    Warszawa

    • 4 068 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód
    Metro Bielany, autobus, biuro, recepcja,światłowód

    Warszawa

    • 7 150 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochrona i recepcją . Z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 909 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 531 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 704 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 1 839 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 980 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m² przy ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, co zapewnia ci...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 131 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 478 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,86 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Podleśna

    Warszawa » Bielany » ul. Podleśna

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób c...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 169 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,62 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 15 272 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.209,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...