• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 981)
  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zakup od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany  Bielany, Sokratesa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Sokratesa

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnicki...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 799 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup prosto od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7
    1 / 10
    Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7

    Warszawa

    • 12 400 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończony apartament w sercu warszawskiego Powiśla na prestiżowym osiedlu Menolly. Apartament jest klimatyzowany, luksusowo wykończony i bardzo funkcjonaln...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 12
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 3 523 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęci...

  • Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy
    1 / 16
    Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 16
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 5 934 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Wynajmę kawalerkę na Woli
    1 / 15
    Wynajmę kawalerkę na Woli

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam Do wynajęcia kawalerka na Woli Ul. Sokołowska parter 30 m2 kuchnia osobno umeblowana kuchenka dwupalnikowa ,lodówka ,pralka ,natrysk po malowaniu blisko metro Płocka Młynów ,...

  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • Skosy,widne,recepcja,dostęp24h,parking,winda
    1 / 16
    Skosy,widne,recepcja,dostęp24h,parking,winda

    Warszawa

    • 4 044 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 56 673 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 16 380 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 298 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 17 315 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 55 573 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...