• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami.Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki.Wjazd na działk...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Dom z możliwością funkcji usługowo-produkcyjnej.

    Chrzanów Duży » ul. Janiny

    • 810 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej między Milanówkiem a Grodziskiem.Teren usługowy, więc istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z usługowo - produkcyjną. Do...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Władków

    • 620 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona we Władkowie gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia to aż 2769 m2 . Wszystkie media, światłowód. Dojazd drogą gminną asfaltową . Teren rów...

  • Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa

    Nowa Bukówka

    • 7 500 000 zł cena
    • 133 548 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna z potencjałem przy samej trasie S8. 35km od centrum Warszawy.  30km - Okęcie. Miejscowość - Nowa Bukówka Gmina - Żabia Wola Powiat - Grodziski Pow...

  • Wyjątkowe miejsce w Osowcu
    1 / 5
    Wyjątkowe miejsce w Osowcu

    Osowiec

    • 1 500 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 274 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w sercu zieleni – dom 146 m² w Osowcu, gmina Żabia Wola! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o rodzinach, które pragną komfortu, eleg...

  • Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.
    1 / 5
    Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.

    Stare Budy Radziejowskie

    • 330 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: [url] DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż: 1331m2 -płaska...

  • Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków
    1 / 17
    Budynek produkcja magazyn biuro 1037 m2 Pruszków

    Pruszków

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Dom Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m², położony w spokojnej i zielonej części Gro...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 520 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gospodarstwo rolne o powierzchni 17.300m2 z małym domkiem i szopą do wyburzenia położone w cichej okolicy w rejonie Grodzisk-Tłuste-Zabłotnia. Działka jest uzbrojona w prąd, a wod...

  • Lokal użytkowy Raszyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Raszyn

    Raszyn

    • 7 500 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia obiekt usługowo -produkcyjno - magazynowy z częścią biurową o powierzchni 430 metrów kwadratowych rozmieszczonych na...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 8 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia magazyn o pow.350m2, w tym ok.40m2 pow. biurowa. Ogrzewanie liczone z metra, woda płatna od osoby,prad zgodnie ze wskazaniem licznika. Jedna bra...

  • Działka Zalesie gm. Żabia Wola
    1 / 9
    Działka Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w bajkowej, cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie stawów, lasu i rzeki. 800m od, 30km od Warszawy. trasy Katowickiej. W drodze gaz, prąd, woda. Planowane odrolni...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 143 559 zł cena
    • 4 669 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka bez planu zagospodarowania terenu, z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Holendrach Baranowskich o powierz...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 990 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o powierzchni 1 ha, rolno-inwestycyjna (klasa ziemi IV i V), z możliwością podzielenia na mniejsze w dzielnicy Łąki . Działka z dwóch stron przylega do ulic. Wszystk...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego ,osiedle XX-lecia.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,widnej kuchni,łaz...

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 150 000 zł cena
    • 1 741 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka rolna z warunkami zabudowy. Powierzchnia 1741m2. Szerokość 66m. Uzbrojona w prąd. Gaz i wodociąg w odległości 70m. Kanalizacja będzie doprowadzona w...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 1 638 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 1638m2 przeznaczona pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną, szeregową. Położona w atrakcyjnej lokalizacji, z sąsiedztwem...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 9
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 73 800 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia nowo wybudowany obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni 2450m kwadratowych, na które składa się 1800m kwadr...