• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek
  • Piaseczno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Piaseczno

(128)
  • Piętrowy dom Chylice, do remontu
    1 / 2
    Piętrowy dom Chylice, do remontu

    Piaseczno

    • 845 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 150 m2, usytuowany na działce 846 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Chylicach, gmina Piaseczno. Cicha i spokojna okolica. Klika kroków od rzeki Jeziorka. Budy...

  • Willa Halusin lokacja film, reklama ,tele130m2 + 2 tarasy45m2
    1 / 3
    Willa Halusin lokacja film, reklama ,tele130m2 + 2 tarasy45m2

    Piaseczno

    • 3 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajme pol domu na cele filmowe, ,reklama,serial,film,teledysk. Powierzchnia dworku 130m2 , 2 tarasy 45m2, dzialka 4000m2 . Dwa osobne wejscia. Cena 3500 pln do uzgodnienia. Tel:[...

  • Wynajmę górę domu 70 m2 lub 100m2 na tylko biuro
    1 / 10
    Wynajmę górę domu 70 m2 lub 100m2 na tylko biuro

    Piaseczno

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio wynajmę od 1.04.2026 górę dworku w centrum Zalesia Dolnego przy kościele (Piaseczno) osobne wejście .Duży parking brama na pilota etcczynsz 3000 PLN netto plus licznik...

  • Powierzchnie biurowe przy wjeździe do Piaseczna od 17,5 m2
    1 / 3
    Powierzchnie biurowe przy wjeździe do Piaseczna od 17,5 m2

    Piaseczno

    • 1 311 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal biurowy w Piasecznie. Usytuowany na zamkniętym terenie z całodobową ochroną. Składa si...

  • Lokal usługowy lub biuro w nowoczesnym budynku
    1 / 6
    Lokal usługowy lub biuro w nowoczesnym budynku

    Piaseczno

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal biurowy w centrum Piaseczna, w nowoczesnym, zadbanym budynku. Dostępny od zaraz. Do wy...

  • 4 Pokoje | Balkon | Garaż | obok Auchan

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m²) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, Józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość Warszawy...

  • 3 Pokoje | Ogród 90 m² | Garaż | Komórka

    Piaseczno

    • 858 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje - w Idealnym stanie, o powierzchni 67 m² z dużym Ogrodem 90 m² i Tarasem.Zlokalizowane w Piasecznie, 150m od stawu w Mysiadle, 400m od Puławskiej,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40m2
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe 40m2

    Piaseczno

    • 2 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, o powierzchni 40m2, składające się: • Z dwóch pokoi • przedpokoj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne 4-pokojowe mieszkanie 81,2 m² | narożne | garaż + komórka | Piaseczno / granica Józefosławia Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z dobrym układem, windą i świetną...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna
    1 / 8
    Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna

    Piaseczno

    • 899 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STAN PRAWNY: Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą – możliwość zakupu na kredyt. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w 8-piętrowym budynku z 2008 r...

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno
    Wynajme działke budowlano usł. Piaseczno

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynajme działkę centrum Piaseczna tel:[tel] Gastronomia,parking,skład.Wjazd od ul.Mickiewicza w Piasecznie

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2

    Piaseczno

    • 485 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, oddzielne WC, łazienka, kuchnia, piwnica. 4 piętro, parking na terenie zamkniętym, dostępny dla właścicieli lokali osiedla. Zapraszam do kontaktu

  • Działka siedliskowa

    Piaseczno

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 311 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania piękna działka położona w Siedliskach koło Piaseczna w południowo-zachodniej części miejscowości granicząca z rzeczką,częściowo zadrzewiona. Całość składa się z dwóc...

  • Dwa domy w Zalesiu Dolnym
    Dwa domy w Zalesiu Dolnym

    Piaseczno

    • 3 000 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania dla 1-2 osób
    1 / 5
    Mieszkania dla 1-2 osób

    Piaseczno

    • 2 250 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy nowe przytulne mieszkania, o powierzchni 15-25 m2, znajdujące się w samym centrum Piaseczna przy ulicy Jana Pawła. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu [tel]. Mie...

  • Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno
    1 / 10
    Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno

    Piaseczno

    • 550 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości