• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek
  • Piaseczno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Piaseczno

(128)
  • Mieszkanie Piaseczno ul.

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej prze...

  • Lokal użytkowy Piaseczno, Puławska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Piaseczno, Puławska

    Piaseczno

    • 33 511 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 8 00 m2 , zlokalizowane w Piasecznie . Do dyspozycji najemcy miejsca parkingowe. Budynek oddany do użytku w 2001 roku. PIĘTRO 1:...

  • Dom Piaseczno
    Dom Piaseczno

    Piaseczno

    • 1 620 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZALESIU DOLNYM Przedstawiamy Państwu 3 poziomowy dom wolnostojący o powierzchni 243m2 położony na dużej działce 1500m2. Bardzo ciepły dom , zbudowany z podwójnej warstwy cer...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 948 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, Sąd R...

  • Dom dwupiętrowy w pobliżu centrum z werandą i parkingiem
    1 / 9
    Dom dwupiętrowy w pobliżu centrum z werandą i parkingiem

    Piaseczno

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę słoneczny dom który został odświeżony w doskonałej lokalizacji Piaseczna : 10 min na pieszo do centrum . Dom posiada dwa poziomy w pełni urządzone . Min : w lodówko zamraża...

  • Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 81,2 m², położone na 2 piętrze budynku z dwoma windami z 2008 roku. Nieruchomość znajduje...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 19 900 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m² , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrow...

  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zalesie Dolne gm. Piaseczno
    Dom Zalesie Dolne gm. Piaseczno

    Piaseczno

    • 8 000 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 8 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna rezydencja w Zalesiu Dolnym w Piasecznie. 985m2 powierzchni na działce ok.4300m2 z urządzonym pięknym ogrodem. Lniany porastające pnie drzew dodają baśniowego uroku temu z...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 9
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 7 760 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący budynek w Piasecznie o powierzchni całkowitej 1 378 m2, powierzchnia użytkowa ok. 1 170 m2 - parter, 1 piętro, poddasze-2 piętro po ok. 390 m2. Działka o powierzchni...

  • 4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ
    4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ

    Piaseczno

    • 1 215 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    WAŻNA UWAGA :ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomośc, zlokalizowaną w Piasecznie przy ulicy Bema. Jest to kameralny, niski, 2 piętrowy bl...

  • Dom Piaseczno,
    1 / 6
    Dom Piaseczno,

    Piaseczno

    • 1 289 900 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MDP Partners prezentuje: Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, położony w nowej inwestycji w Piasecznie. To propozycja dla osób, które chcą połączyć komf...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 960 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL Do Wykończenia (Stan Deweloperski) - Centrum Piaseczna Idealny Na Klinikę, Przychodnię Medyczną, Gabinety. Centrum Medyczne, Club Fitness Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu w...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 6
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Piaseczno

    • 178 560 zł cena
    • 9 010 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Roberta Dorocińskiego ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości...

  • Dom Piaseczno rynek pierwotny ul.

    Piaseczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt „Dom w Arkadach R2” pow.90,1 m² + działka 515 m²  stan deweloperski - 850 000złLokalizacja: Żabieniec, gm. Piase...

  • Działka Piaseczno Zalesie Dolne ul.

    Piaseczno

    • 1 699 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna  Zalesia Dolnego (Wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV i V klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfa...

  • Mieszkanie Piaseczno Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Piaseczno Centrum

    Piaseczno

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozlic...

  • Mieszkanie Piaseczno, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Piaseczno, Warszawska

    Piaseczno

    • 799 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powier...

  • przytulna kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    przytulna kawalerka do wynajęcia

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna umeblowana kawalerka w Piasecznie plus praca na miejscu przy sprzątaniu pokoi. Cena 2000 + czynsz 200 + liczniki