• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(1 022)
  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Blok Katowice

    Katowice

    • 255 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela !!! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe. LOKALIZACJA: Katowice Burowiec/ Dąbrówka Mała ul. Przedwiośnie Mieszkanie o powierzchni 40,97 m2 zna...

  • wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku
    wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę całe poddasze w kamienicy w centrum Katowic. Tylko długookresowo - minimalnie na 5 lat. Kamienica w ścisłym centrum, 100 m od Rynku, 50 m od Mariackiej, 300 m od Galerii...

  • Sprzedam

    Katowice

    • 340 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odnowione mieszkanie w super lokalizacji Katowic oś Tysiąclecia. Serdecznie zapraszam

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli
    Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli

    Katowice

    • 1 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice - Brynów, ul. Wró...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki

    Bytom » Szombierki

    • 226 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Szczegóły nieruchomości: Lokalizacja Miasto: Bytom Dzielnica: Szombierki...

  • III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU
    III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU

    Katowice

    • 565 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ️Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament z loggia, położony w Katowicach, o powierzchni 59,48m2, na III piętrze, stan developerski. Mieszkanie oddane do użytku. ️Cena tego ap...

  • Fajne Mieszkanie Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam serdecznie Mam do sprzedaży mieszkanie własnościowe : - 3 pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój , piwnica w cztero piętrowym bloku w Świętochłowicach przy ul. Śląsk...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje
    Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szukam dla zdecydowanego klienta - mieszkanie 2 pokoje Szombierki chętnie rejon Wyzwolenia - może być do remontu zapraszam do kontaktu [tel]

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 325 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Knurów

    • 214 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Łabędy

    • 659 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 1 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie w kamienicy

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Bytomia. Łazienka z oknem. Duża kuchnia z kuchenką gazową. W pokoju piec kaflowy

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...