• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(2 007)
  • 0%, Lewandów - taras 35m, 2 garaże, komórka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 030 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas !!! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "Szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino,...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Jałtańska

    Warszawa » Mokotów » ul. Jałtańska

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 3 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju dziennym st...

  • Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka
    1 / 7
    Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m², położoną w pięknej, zielonej części Białołęki na Osiedlu Zielona Dolina, ul. Rossiniego 15. Mieszkanie jest w pełni u...

  • Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż
    1 / 15
    Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m² | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 ENGLISH VERSION BELOW Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m², zaprojekto...

  • Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów
    1 / 13
    Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i składa się z: Dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon. Znajduje się w nim strefa jadalniana ze stołem i krzesłami, dwie sofy oraz klasyczna,...

  • Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO
    Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania z 2025 roku o powierzchni 36,37m2. Wykończonego i gotowego do zamieszkania. Zamontowane jest całe AGD w kuchni a w łazience...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Arkadia Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam.Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz., od 17 do 20 tej. Nie odpowiadam na smsy. Mieszkanie na ulicy Bielawskiej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 10
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    INTERNET W CENIE, ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z anekse...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na wynajem - Marina Mokotów, Warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najbardziej prest...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacji Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 8 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², z...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na Skarpi...

  • Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY
    1 / 15
    Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE trzypokojowe 56,4 m2 (każde mieszkanie posiada indywidualne wejście i wjazd na posesję oraz indywidualną księgę wieczystą). DOM składa się z dwóch - nieza...

  • Saska Kępa kawalerka do wynajecia
    1 / 3
    Saska Kępa kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na Saskiej Kępie: - okolice ul. Afrykańskiej, - 1. piętro, winda; - dostępne od zaraz, - parking: miejsca postojowe naziemne dostępne tylko dla mieszkańców,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4 Metraż: 67,9 m² Piętro: 2/2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność Cena: 999 000 zł (do rozs...

  • ✅Zobacz Apartament na Żoliborzu Artystycznym✅
    1 / 13
    ✅Zobacz Apartament na Żoliborzu Artystycznym✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia apartament o powierzchni 70,86 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku przy ul. Zygmunta Hübnera na warszawskim Żoliborzu. To propozycja dla osób...

  • ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅
    1 / 7
    ✅Zobacz>>>Apartament w sercu Woli✅

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje | Kasprzaka 29B | Garaż Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m², zlokalizowan...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Rudzka
    Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Rudzka

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęciadwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rudzkiej oddanym do użytku w...