• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Topograficzna

    Warszawa » Rembertów » ul. Topograficzna

    • 789 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bl...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wola, Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 8 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 120 m2 na 7 piętrze bloku mieszkalnego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta
    Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, For...

  • widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus
    1 / 16
    widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zab...

  • Bródno 3 pokoje
    1 / 2
    Bródno 3 pokoje

    Warszawa

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    M-4 ul. Wyszogrodzka piętro 9/10 trzy pokoje rozkładowe, dwustronne, słoneczne płd-zach, loggia, własny schowek na piętrze, uroczy widok na panoramę W-wy, przy szkole z basenem, w...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza Rejtana
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza...

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Najemca nie płaci prowizji ! Do  wynajęcia  ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz be...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK
    1 / 16
    OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko Warszawa - Ochota | Park Szczęśliwi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka

    Warszawa

    • 528 061 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 669 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m², zlokalizow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór

    Warszawa

    • 528 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o po...

    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór

    Warszawa

    • 518 400 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC! Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o pow...

  • 2 pokoje z osobną kuchnią – Praga-Północ blisko Metra! ?

    Warszawa

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!...

  • Przestronny apartament na Natolinie
    1 / 16
    Przestronny apartament na Natolinie

    Warszawa

    • 1 595 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 r...

  • 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon
    1 / 16
    3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Maklakiewicza Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą - jeden właściciel. Wszystkie piony, grzejniki i instalacja elektryczna są po wymianie....

  • 3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM
    1 / 3
    3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

    Warszawa

    • 952 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo | odbiór III kwartał 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na 1. piętrze nowoczesne...

  • 2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka
    1 / 14
    2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne mieszkanie z ogródkiem na Białołęce Nowodwory w okolicy Pętli autobusowo-tramwajowej Nowodwory – miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć. Kameralne mieszkanie z ogródkiem...

  • Jednopokojowe z tarasem czynsz już w cenie
    1 / 14
    Jednopokojowe z tarasem czynsz już w cenie

    Warszawa

    • 3 960 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Mieszkanie w apartamentowcu Rezydencja Symfonia, przy ul. Okrzei, który uznawany jest za jedną z najlepiej wykonanych adaptacji zabytkowych budynków starej Pragi - w budynku został...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Pejzażowa
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 549 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    CICHE, TUŻ przy metrze Wilanowska Doskonały rozkład: - obecnie 5 pokoi, - w oryginale: * salon 27,50 m2! * kuchnia widna, osobna 7 m2, * sypialnie: 10, 11,30 i 12 m2, * łazienki:...