• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
  • Stare Bielice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

(351)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. LOKALIZACJA - Osiedle mieszk...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 42,94m2, DWA POKOJE, BLISKO MORZA I CENTRUM KOŁOBRZEGU! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybac...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia). Mieszkanie położone jest w centralnej części ko...

  • Apartament nad morzem
    1 / 16
    Apartament nad morzem

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II p...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Port, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Port, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 2 656 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 39 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wypo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa

    Kołobrzeg

    • 936 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE 58,50 M2 BLISKO MORZA I PORTU w KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 16
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu kró...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 466 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłod...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Tarnopolska

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg dzielnica Podczele na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 46 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej. Lokal o charakterze apartamentowym z antresolą położony na parterze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Koniecpolskiego

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położon...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Mazowiecka Park, Małopolska

    Kołobrzeg

    • 845 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "Mazowi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 195 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami. Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna
    1 / 10
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez...