• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

(351)
  • Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM
    1 / 16
    Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 631 140 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj swój nowy dom w tym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze ekskluzywnego osiedla Balcón de Lomas. Z oszałamiającymi widokami na morze, które zapierają dech w piersiach ka...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km ! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka MIESZKANIE Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 687 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują si...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 679 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, Świetna lokata...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 z miejscem postojowym za dodatkową opłatą 50 000 zł/brutto, położone zaledwie 600 metrów od plaży. W skład apartamentu wch...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 875 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 775 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z balkonem na zachodnią stronę, blisko morza, w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 350 m do plaży! Idealne miejsce dla szukających nieruchomości blisk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Unii Lubelskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 355 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, bardzo słoneczne i jasne, z balkonem i osobną kuchnią, w budynku po termomodernizacji z oknami pcv. Pokoje są duże i ustawne, obydwa z wyjściami na balk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 855 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg, ppor. Edmunda Łopuskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, ppor. Edmunda Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z wielkim tarasem oraz słoneczną loggią. Dwupokojowe w pełni wykończone i umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Do wydania zaraz po zapłaceniu ceny....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X

    Kołobrzeg

    • 838 448 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II ETAP inw...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz aneks kuch...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 180 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Malutka, przytulna kawalerka w centrum Kołobrzegu! Niewielkie mieszkanie dla singla, w sam raz na wypady nad morze. Nieruchomość ma status lokalu mieszkalnego. Miesięczne opłat...

  • Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.
    1 / 16
    Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament wakacyjny na sprzedaż - Kołobrzeg Podczele. Na sprzedaż zadbany apartament wakacyjny usytuowany w Kołobrzegu w dzielnicy Podczele. Znakomicie skomunikowana, cicha część...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 1 660 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie. Mieszkanie w samym centrum miasta w odnowionej kamienicy. Na 83 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wyodrębniona "st...