• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

(169)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 515 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu znaj...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 565 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn. M...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 465 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 59,74 m2 usytuowane na poziomie II piętra w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położony w Gorzowie Wielkopolsk...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 595 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 350 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 380 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 567 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Śródmieście

    • 2 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości