• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Wieliczka

(29)
  • Mieszkanie Wieliczka Grabówki, Ks. Piotra Ściegiennego
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka Grabówki, Ks. Piotra Ściegiennego

    Wieliczka

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143,86 m², które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin lub które może być podzielone na dwa niezale...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka, Pasternik
    1 / 5
    Mieszkanie Wieliczka, Pasternik

    Wieliczka

    • 552 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/balkon/Pasternik/Wieliczka. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w Wieliczce przy ulicy Pasternik. W skład lokalu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 409 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 539 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 729 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 940 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrB2 4 etap inwestycji) - Zielone Mogilany
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrB2 4 etap inwestycji) - Zielone...

    Kraków » ul. Świątnicka

    • 595 763 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Idealne połączenie wygody i prywatności zapewniające ciszę i spokój przedmieścia Doskonała lokalizacja w zielonej okolicy lasów zachęcająca do spacerów i wycieczek rowerowych Ogród...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec rynek pierwotny ul. Królowej Jadwig...

    Kraków » Zwierzyniec » ul. Królowej Jadwigi

    • 1 812 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście rynek pierwotny ul. al. 29 Listopad...

    Kraków » al. Listopada

    • 698 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny ul. Andrzeja Zauc...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Zauchy

    • 904 900 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

Kraków » Prądnik Biały » ul. Zauchy

    • 522 967 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielonki

    • 1 490 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście ul. Rakowicka

    Kraków » ul. Rakowicka

    • 9 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowe mieszkanie na wynajem w budynku Apartamenty Novum na ul Rakowickiej. Mieszkanie o powierzchni 72,68 m kw składa się z poko...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Azory rynek pierwotny ul. Wodzin...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Wodzinowskiego

    • 1 325 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    BRAK PCC i PROWIZJI Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants ma zaszczyt zaprezentować nową, kameralną inwestycję pod nazwą "Proste Kąty" zlokalizowaną przy ul. Wodzinows...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie ul. Pszenna

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Pszenna

    • 610 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w rejonie ulicy Pszennej w Dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - usta...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. gen. Witolda Ur...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Urbanowicza

    • 535 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieńczyce w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój - funkcj...

  • Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków
    Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Chałupnika w Krakowie, idealne dla pary lub singla, świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej (szybki dojazd do cent...

  • Nowoczesne Dębniki | 49,5 m² + ogródek | budynek 2025 | pełne wyposażenie | 3 pokoje | MPEC | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne Dębniki | 49,5 m² + ogródek | budynek 2025 | pełne wyp...

    Kraków

    • 1 060 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ---ENGLISH BELOW--- Są mieszkania, które „jakoś” się urządza. I są takie, które od pierwszego dnia dają komfort, spokój i poczucie, że to była dobra decyzja. To właśnie ten drugi t...

  • Mieszkanie Kraków, Lubostroń
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków, Lubostroń

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce postojowe....

  • Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa gm. Chełmiec

    Dąbrowa

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    LOKAL GOTOWY DO SPRZEDAŻY!!! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. calkowitej 119,52m2 położone na I pietrze i poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 749 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 831 792 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka
    1 / 16
    Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka

    Kraków

    • 1 720 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam, dla 1os lub 2osób do wynajęcia kawalerka 17m2 w Krakowie IXdzielnica Podgórze Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Sucha. Do tramwajów 8min pieszo, do autobusów mpk 4min pieszo, do...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 692 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 512 136 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wyjątkowej, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, Kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica

    Kraków

    • 5 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o pow...

  • Wynajmę komfortowe mieszkanie dwa pokoje na I p.
    1 / 14
    Wynajmę komfortowe mieszkanie dwa pokoje na I p.

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę komfortowe mieszkanie dwupokojowe na I piętrze np.2-3 studentkom /w zabytkowym zadbanym budynku/ które potrafią zadbać o mieszkanie i wyposażenie i umeblowanie.Nie wyklucza...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 915 705 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 320 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów
    Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów

    Węgrzce

    • 1 395 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwu...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Kraków

    Kraków

    • 619 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Rydlówka 25, Kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Rydlówka 25 w Krakow...