• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Legionowo

(6)
  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowe...

  • Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie
    1 / 8
    Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie

    Legionowo

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ POKAZOWY 06.05.2026r (czwartek) !!! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkani...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 695 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2pokojowe piękne mieszkanie w centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu po remoncie. Do tej pory zamieszkiwane przez właścicieli. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta. Winda. Duży pokój z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 780 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 535 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie z ogródkiem
    1 / 13
    Mieszkanie z ogródkiem

    Radzymin

    • 699 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kontakt: Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 53m² z ogródkiem o powierzchni ponad 100 m2 wraz z wyposażeniem (meble, sprzęty AGD). Przestronne mieszkanie z 2011 r. w centrum Ra...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • Mieszkanie Serock
    1 / 8
    Mieszkanie Serock

    Serock

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Serocka  Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,59 m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku, w centrum Serocka - t...

  • 2 pokoje - doskonała lokalizacja blisko Warszawy

    Nowy Dwór Mazowiecki » ul. Legionów

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 42,60 m² w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m², położone na 3. pię...