• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Gdynia

(26)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 943 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT W CENTRUM MIASTA GDYNI APARTAMENTApartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament o powierzc...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora,...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Olsztyńska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Olsztyńska

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polski...

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia  Śródmieście, Zgody
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia gm. Gdynia Śródmieście, Zgody

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Antoniego Abrahama

    Gdynia » Śródmieście » ul. Abrahama

    • 915 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Centrum Gdyni przy ul. Abrahama. Świetna lokalizacja i bliskie sąsiedztwo: Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, Plaża miejska, Teatr Muzyczny, Park...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sopot, 3 pokoje blisko SKM
    1 / 20
    Sopot, 3 pokoje blisko SKM

    Sopot » Centrum

    • 1 390 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 14 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość w samym centrum Dolnego Sopotu
    1 / 20
    Nieruchomość w samym centrum Dolnego Sopotu

    Sopot » Dolny Sopot

    • 1 169 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sopot » Górny Sopot

    • 1 980 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 19 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Nieruchomościami Unikat
    Biuro nieruchomości

  • 83 m2 Wysoki parter oddzielne wejście w kamienicy
    1 / 5
    83 m2 Wysoki parter oddzielne wejście w kamienicy

    Sopot » Centrum

    • 1 390 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu
    1 / 20
    100 m2 z werandą, kamienica w centrum Sopotu

    Sopot

    • 2 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Plaża 300 metrów, Monte Cassino 200 metrów
    1 / 20
    Plaża 300 metrów, Monte Cassino 200 metrów

    Sopot » Dolny Sopot

    • 2 099 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 29 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 41m2 z potencjałem w Centrum Sopotu
    1 / 11
    41m2 z potencjałem w Centrum Sopotu

    Sopot

    • 709 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,07m2 położone na Pogórzu. Mieszkanie w stanie deweloperskim premium, położone na osiedl...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 396 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 23 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m² dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m² położenie w...

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena