• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Serockiem

(15)
  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi
    1 / 6
    Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi

    Legionowo

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem.
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem.

    Radzymin

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w Radzyminie, około 20 km od Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance
    1 / 14
    Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance

    Jachranka

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę działkę letniskową od z drewnianym domkiem. Domek jest docieplony, przytulny, drewniany, umeblowany, z pełnym wyposażeniem. Całoroczny. Instalacja grzewcza, pralka, intern...

  • Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria
    1 / 11
    Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria

    Radzymin

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNIO od właściciela Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,67 m² w Radzyminie, okolice os. Victoria. Mieszkanie znajduje się na d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzymin

    • 2 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 2 550 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2pokojowe piękne mieszkanie w centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu po remoncie. Do tej pory zamieszkiwane przez właścicieli. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta. Winda. Duży pokój z...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Zegrzu Południowym

    Zegrze Południowe

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 wraz z piwnicą lokatorską. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 2-klatkowym w Zegrzu Południowym k/o...

  • Mieszkanie 53 m2, 3-pok. wszystko nowe

    Legionowo

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania dwustronne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Wszechstronny salon z aneksem kuchennym. W kuchni zabudowa mebli na wymiar plus dodatkowa wyspa. W salonie m...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie

    Radzymin

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu 40m2. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta po remoncie Duży pokój z otwartą kuchnią o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon, s...

  • kawalerka Jabłonna

    Jabłonna

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na 3 pietrze w pełni umeblowana ,znajduje sie na Osiedlu Rajska Jabłoń ,wokól sklepy Biedronka ,Kaufland ,Obi ,Poczta Apteka ,OSrodek Zdrowia .Dobry dojazd do Warszawy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM

    Zielonki-Parcela

    • 2 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 - pokojowe mieszkanie na wynajem 44 m2 z GARAŻEM i BALKONEM, położone na 1 piętrze Zamieszkaj w nowym, ładnym i cichym mieszkaniu! Lokalizacja Zielonki - Parcela ,ulica Warszawsk...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Kopernika

    • 6 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowy apartament w wyremontowanej kamienicy w sercu warszawskiego Śródmieścia, 400 metrów od metra. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować stylowy apartament z...

  • Mieszkanie na wynajem
    Mieszkanie na wynajem

    Warszawa » Wilanów » ul. Klimczaka

    • 19 800 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    EUROVILLA prezentuje luksusowy i nowoczesny Penthouse 5 pokoi na wynajem, 136 m.2 w pełni umeblowany w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów.  EUROVILLA представляет роскошный...

  • Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
    Mieszkanie trzypokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykłą okazję - 3-pokojowy apartament o najwyższym standardzie premium, położony na ekskluzywnym ponad 40. piętrze w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziekanów Polski

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Gocław ul. Abrahama Pokój z kuchnią 43m2 Parking bezpośredni
    1 / 12
    Gocław ul. Abrahama Pokój z kuchnią 43m2 Parking bezpośredni

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę: mieszkanie 43m2 , pokój 28 m2+ kuchnia 6 m2+ łazienka z WC+ miejsce w garażu podziemnym Znakomita lokalizacja Gocław ul: Abrahama róg Fieldorfa. Komunikacja...

  • 1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie – Saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 20

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – na Saskiej Kępie, przy al. Stanów Zjednoczonych 20....

  • Piękne 2 pokoje , zamknięte osiedle
    Piękne 2 pokoje , zamknięte osiedle

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu Skorosze VI, w pełni urządzone , nie potrzeba nic kupować , 2 tv , lodówka ,pralka , kanapy , żelazko , deska do prasowania ,narożnik , sza...

  • 2 pokoje z osobną kuchnią 33m2, ul. Grójecka od zaraz!

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę ustawne mieszkanie (duży pokój + osobny mały pokoj + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka). 1 piętro, 33m2 Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęt agd i rtv, Telewizor...

  • Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING
    1 / 11
    Do wynajęcia mieszkanie Stare Miasto Warszawa CentrumPARKING

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Starego Miasta ul. Bugaj 14, 00-285 Warszawa KONTAKT tylko tel. [tel] Opodal Bulwarów Wiślanych (miejsca, gdzie jest dużo pub'ów, klubów...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na Pradze-Południe przy ul. Meissnera. Układ idealny zarówno dla pary, jak i singla pracującego zdaln...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu komfortowe, CICHE, 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej. BUDYNEK oddany do użyt...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Luksusowy Apartament 54 m² | 12. piętro | Nagłośnienie Multi-room | Al. Jana Pawła II 80 Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m², położony na 12. piętrze w pr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek,...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Żupniczej. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesne wnętrza i wygodę na co dzień. Mieszkanie s...

  • Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie
    Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Piękne, przytulne studio z bardzo dużym balkonem. W pełni urządzone i wyposażone. W pobliżu Park Łazienkowski, kawiarnie, restauracje i sklepy. Świetna komunikacja do centrum mi...

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...

  • Mieszkanie do wynajęcia od zaraz
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie położone w Warszawie w dzielnicy Wola, przy ulicy Kolskiej. Położone w przyjaznej okolicy, z zamkniętymi osiedlem posiadającym plac zabaw i fontannę dla dzieci,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzi...

  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża

    Warszawa

    • 7 752 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu lokal mieszkalny na zielonym, warszawskim Powiślu. Oferta w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie m...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Saska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Saska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Saska 4 - tuż obok klimatycznej ulicy z restauracjami nad Wisłą. Parking- ogólno dostępny pod blokiem BEZPŁATNY / zwykle jest dużo m...

  • Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty
    1 / 11
    Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament – Warszawa, Kabaty Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Kabatach. Najważniejs...

  • 89m² | 4 pokoje | Dzika 6 | parter | Śródmieście
    1 / 15
    89m² | 4 pokoje | Dzika 6 | parter | Śródmieście

    Warszawa

    • 4 590 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    89m² | 4 POKOJE | DZIKA 6 | PARTER | STRZEŻONE OSIEDLE | 300m ARKADIA Na wynajem mieszkanie w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy o powierzchni 89 m², zlokalizowany przy...

  • Saska Kępa kawalerka do wynajecia
    1 / 3
    Saska Kępa kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na Saskiej Kępie: - okolice ul. Afrykańskiej, - 1. piętro, winda; - dostępne od zaraz, - parking: miejsca postojowe naziemne dostępne tylko dla mieszkańców,...

  • ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅
    ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie – 43 m², duży balkon, metro tuż obok! Marzysz o wygodnym, stylowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To miejsce łączy nowoczesn...

  • Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego
    Mieszkanie 60 m2 - Metro Rondo ONZ, Daszyńskiego

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 60 m2 w budynku z cegły w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy na pograniczu Woli i Śródmieścia w ok. Fabryki Norblina i metro Rondo...

  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż
    1 / 12
    Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż

    Warszawa

    • 6 160 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4B Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...