• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Serock

(1)
  • Atrakcyjne, jasne mieszkanie w Serocku
    1 / 14
    Atrakcyjne, jasne mieszkanie w Serocku

    Serock

    • 655 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 5
    Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 630 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 595 036 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 751 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Radzymin

    • 696 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 1 190 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 970 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jabłonna

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 679 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 530 713 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radzymin

    • 552 170 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 791 700 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie - 123...

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle be...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.
    1 / 15
    4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.

    Wieliszew

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie 76,61 m2 (wliczając ścianki działowe) w Wieliszewie (ul. Porucznika Ryszarda Gubały 8) bez pośrednika. Znajduje się na ostatnim trzecim piętrze. Budynek z 2...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 10
    Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle bezczyn...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 653 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 740 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 732 648 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Legionowo
    1 / 15
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Legionowa na  kameralnym zamkniętym osiedlu. Jest blisko do stacji PKP Legionowo Przystanek i wszystkich niezb...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 0%,z tarasem 66m, inwestycja w Radzyminie na '26r.

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 666 700 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...