• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Kobyłką

(486)
  • Здається кімната для хлопця Варшава
    1 / 14
    Здається кімната для хлопця Варшава

    Warszawa

    • 1 470 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Здається кімната, 11,5 кв.м., для хлопця з України, без шкідливих звичок, не конфліктного. Кімната знаходиться у 4х кімнатній квартирі. Сусіди відмінні. Розташування квартири знахо...

  • ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅
    1 / 15
    ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem – Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybe...

  • ✅ dwa pokoje/70 mkw/kameralny budynek✅
    1 / 11
    ✅ dwa pokoje/70 mkw/kameralny budynek✅

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne 2 Pokoje (70 m²) w dobrej lokalizacji w niskiej zabudowie w budynku wielorodzinnym Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To dwupokojowe mieszka...

  • Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta
    1 / 2
    Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,22 m², położona na trzecim piętrze kamienicy z windą przy ul. Ludwika Narbutta 55/57 w sercu Starego Mokotowa tuż przy skwerze...

  • 2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja
    1 / 8
    2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 zlokalizowane w Warszawie w Centrum przy ul. Nowolipki. Mieszkanie w pełni umeblowane (łóżko, kanapa, 2 stoły...

  • Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia
    1 / 16
    Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Śródmieście - Centrum, Powiśle, ul. Dobra, Bezpośrednio Do wynajęcia duży pokój 18m, w kamienicy, doskonała lokalizacja ulica Dobra - Centrum Warszawy w pobliżu Nowego Światu i Kra...

  • Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów

    Warszawa

    • 7 450 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Duże, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie | 90 m² | Cybernetyki | 2–3 min do Galerii Mokotów | od marca Do wynajęcia bardzo ustawne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe (ok. 90 m²) w świ...

  • 2 pokoje w apartamentowcu Ochota.
    1 / 8
    2 pokoje w apartamentowcu Ochota.

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok. 30 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu
    1 / 9
    WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gocławia przy skrzyżowaniu Fieldorfa i Bora Komorowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, zmywarka , lodówka brak telewizora. Do dy...

  • ✅Sprawdź>>> Ustawne 3pokoje + miejsce parkingowe✅
    1 / 13
    ✅Sprawdź>>> Ustawne 3pokoje + miejsce parkingowe✅

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m², zlokalizowane na T...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową w pobliżu, w bardzo dobrej lokalizacji (3 minuty do stacji Metra Wilanowska, d...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE | BEZPIECZNE I ELEGANCKIE OSIEDLE | OAZA | DOSTEPNE OD 01.03.2026 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Prezentujemy Państwu mieszkanie na. wynajem, niezwykle prze...

  • Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem
    1 / 4
    Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i z doskonałą lokalizacją, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Herbu Oksza 3 na 2 piętrze (Warszawa, dzielnica Ursus). Możliwość wynajmu z miejscem w garażu p...

  • Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota
    1 / 16
    Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Super lokalizacja również na biuro lub lokal usługowy ! To nie jest oferta mieszkania! To propozycja dla osób, które rozumieją, że w nieruchomościach kluczowa jest lokalizacja — a...

  • Jednopokojowe na Mokotowie
    1 / 5
    Jednopokojowe na Mokotowie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już na dłużej, luksusowo wyposażony apartament, w kamienicy z lat 60-tych, znajdująca się przy ulicy Wołowskiej na Mokotowie. 1 piętro, blisko autobus i tramwaj, ni...

  • Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy

    Sulejówek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - pół godziny do centrum pociągiem SKM oraz KM. Można tam dotrzeć równi...

  • WYNAJEM KAWALERKA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA
    1 / 8
    WYNAJEM KAWALERKA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Cena wynajmu 1700 dodatkowo czynsz do wspólnoty 600 zł oraz opłaty za media ( prąd , gaz). Osiedle zamknięte, mieszkanie po kapitalnym remoncie, winda, mieszkanie wyposażone, ( 1 p...

  • Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.
    1 / 8
    Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20 m2 przy ul. Broniewskiego 22. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą. Okolica jest cicha, zielona i...

  • Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze
    Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia za 2600 zł, bez czynszu, bezpośrednio dwupokojowe Wola blisko Metro o powierzchni 47m2, Wola, pokoje nieprzechodnie, pierwsze piętro w czteropiętrowym. Do stacji metra...

  • Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona
    1 / 16
    Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji  Do wynajęcia mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nie ogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mic...