• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

(61)
  • 2-pokojowe mieszkanie 47,22m2 2 piętro z windą
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie 47,22m2 2 piętro z windą

    Zabrze

    • 289 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zabrze, ul. Klonowa - tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! 2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m² Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie 31,13 m2 w bloku z windą CO miejskie
    1 / 13
    Mieszkanie 31,13 m2 w bloku z windą CO miejskie

    Zabrze

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13...

  • Miejsce dla rodziny | 4 pokoje | Promocja cenowa !

    Zabrze » Centrum Południe

    • 522 972 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Bez podatku PCC i prowizji !Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,73 m², położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji w centrum Zabrza. To przestrzeń zap...

  • Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska
    1 / 12
    Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska

    Zabrze

    • 338 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu...

  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • 47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !
    1 / 14
    47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !

    Zabrze

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem p...

  • Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!
    1 / 14
    Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkie...

  • Sprzedam m5
    Sprzedam m5

    Zabrze

    • 460 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam m5 2 pokoje na południe z balkonem 2 pokoje na północ z osobno łazienka i osobno WC i kuchnia pełna własnosc gruntu z kw opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ogrzewanie z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 22m2 - dobra lokalizacja!
    Mieszkanie 22m2 - dobra lokalizacja!

    Zabrze

    • 139 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 6 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku...

  • Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz
    Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz

    Zabrze

    • 336 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 9
    Sprzedam kawalerkę

    Zabrze

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 2 pokoje 2 piętro pełna własność gruntu z kw.czynsz 200 zł ,fundusz remontowy ogrzewanie klimatyzatorem podatek od nieruchomości od gruntu nieruchomości op...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 15
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 365 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przy...

  • Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój
    1 / 8
    Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój

    Zabrze

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 38m² - duży, ustawny pokój, przedpokój z miejscem na szafę, łazienka i ustawna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest św...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Jurija Gagarina

    Zabrze » ul. Gagarina

    • 331 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki doj...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 8
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego b...

  • Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem
    Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem

    Zabrze

    • 320 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas! Mam przyjem...

  • Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

    Zabrze

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

     3 POKOJE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ - OS. KOPERNIKA, ZABRZE Szukasz nieruchomości, która jest „maszynką do zarabiania”? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr kw...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Zabrze Śródmieście ul. de Gaulle`a

    Zabrze » skwer de Gaulle'a

    • 275 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul.Charlesa de Gaulle’a. Lokal usytuowany jest na parterze zadbanego bloku z w...

  • ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2
    1 / 14
    ustawna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji / 34,6 m2

    Zabrze

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy Centrum Południe). Jego metraż to 34,6 m2, a przynależna piwnica ma 3,8 m2. W skła...