• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

(350)
  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie . Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 616 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim - po kapitalnym remoncie w 80 % . Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na nasz...

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Świdnica woj. dolnośląskie Osiedle Młodych – mieszkanie na sprzedaż prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą położone w bloku. Gotowa inwestycja, zakup bezpośredni NIE...

  • Mieszkanie Świdnica, Jarzębinowa
    Mieszkanie Świdnica, Jarzębinowa

    Świdnica

    • 697 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, Świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 555 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, I piętro, Osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zawiszów
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zawiszów

    Świdnica

    • 304 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, przestronna kuchnia, łazienka z wc...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA! Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych! IDEALNE POD INWESTYCJE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wy...

  • Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola
    Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica. Pomiesz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 379 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 47 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. M...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój. W...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów....

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, toalety i łazienki oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie na parterze w punktowcu z szeroką klatką schodową....

  • Mieszkanie Świdnica ul. Wrocławska

    Świdnica » ul. Wrocławska

    • 570 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, w pobliżu centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - ku...

  • Mieszkanie Świdnica Śródmieście ul. Pułaskiego

    Świdnica » ul. Pułaskiego

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem n...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księcia Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwe...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Młodych! ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU! Na powierzchnie mieszkania...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 516 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameral...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 351 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Świdnica, Nowy Zawiszów
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Nowy Zawiszów

    Świdnica

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałośc...