• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

(140)
  • Z dwoma miejscami postojowymi w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 495 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku P...

  • Z miejscem postojowym w cenie

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 432 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku PCC.Cechy nieruchomoś...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 512 664 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ***PROMOCJA***Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwes...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 463 505 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Budziwojska

    Rzeszów » ul. Budziwojska

    • 444 278 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:Inwestyc...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 769 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • 2-poziomowe, duże tarasy wentylowane, 0% prowizji

    Rzeszów » ul. Zelwerowicza

    • 869 364 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany tar...

  • Kup już dziś nowe mieszkanie wykończone POD KLUCZ

    Rzeszów

    • 807 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    To już ostatnia szansa, aby zamieszkać na jedynym takim w okolicy kameralnym, bezczynszowym osiedlu - Załęska Park! Na powierzchni nieco ponad 58m2 rozmieszczonej na dwóch kondy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Krakowska-Południe » ul. Lewakowskiego

    • 365 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 51m2. Parking og...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • 48m2 Dąbrowskiego okolica Politechniki !

    Rzeszów

    • 397 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 50m OS.KMITY mieszkanie 3-pokojowe, parter

    Rzeszów

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    rej. KOCHANOWSKIEGO, 1-pokojowe z dużym balkonem

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 68m2 3pokojowe Nowosądecka, z loggią

    Rzeszów

    • 429 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 309 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 3 pokojowe z balkonem po remoncie

    Rzeszów

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 47m2 Jasne mieszkanie 2 pokojowe, os. Projektant

    Rzeszów

    • 445 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Hetmańska obok Bulwarów, 2pokoje, loggia

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Krakowska

    Rzeszów » ul. Krakowska

    • 792 657 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bez PCC, bez prowizjiBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap znanej inwestycji solidnego dewelopera na ul. Krakowskiej.Mieszkanie z moż...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Gotowe 3 pokojowe Loft Krasne

    Krasne

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie z widokiem na park w Tyczynie

    Tyczyn

    • 520 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na amfiteatr oraz zielone tereny parku w Tyczynie. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Duża prze...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rudna Mała

    • 479 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Boguchwała

    • 310 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie, os. Olbrachta, Krasne 68m2
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie, os. Olbrachta, Krasne 68m2

    Krasne

    • 575 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, 53m2, ustawny układ, Krasne, Olbrachta
    1 / 6
    3 pokoje, 53m2, ustawny układ, Krasne, Olbrachta

    Krasne

    • 475 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2
    1 / 6
    3 pokoje, ogródek, taras, Olbrachta, Krasne, 56m2

    Krasne

    • 500 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie gotowe na już w Malawie.

    Malawa

    • 499 999 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie gotowe do odbioru !!! Piec kondensacyjny, dwufunkcyjny. Ogrzewanie podłogowe na całości. Przyłącz pod klimatyzację. Mieszkanie posiada osobne wejście. Mie...

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Trzebownisko Zaczernie rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 530 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych mieszkań w budynku w stanie surowym zamkniętym, położonym w spokojnej i dynamicznie rozwijając...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 397 110 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Mieszkanie krasne krasne

    Krasne

    • 420 735 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 443 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Trzebownisko
    1 / 9
    Mieszkanie Trzebownisko

    Trzebownisko

    • 370 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Trzebownisku 34m2 dwa pokoje. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy blisko sklep siłownia i przedszkole. Mały niski blok tylko 30 mieszkań Dobry dojazd...

  • nowoczesne, duży ogród, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 499 860 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji
    1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn

    • 699 775 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro