• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

(140)
  • dobra cena/warte uwagi
    1 / 15
    dobra cena/warte uwagi

    Rzeszów

    • 509 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki TYLKO U NAS !!! Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Pleśniarowicza na...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Mikołajczyka

    Rzeszów » ul. Mikołajczyka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i dwóch przedpokoi....

  • idealne pod inwestycję, w samym centrum

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 585 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Grodzisko

    Rzeszów » ul. Grodzisko

    • 790 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, minutę od płyty Rynku. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, położone na wysokim parterze budynku. Mieszkanie po kapitalnym r...

  • 2 pokoje, oddzielna kuchnia, blisko Politechniki

    Rzeszów » ul. Dąbrowskiego

    • 510 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrow...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, os. 1000-lecia

    Rzeszów » ul. Kosynierów

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku pr...

  • Po generalnym remoncie, 3 pokoje, centrum

    Rzeszów » ul. Żwirki i Wigury

    • 725 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i...

  • 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów
    1 / 7
    2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów

    Rzeszów

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie składa s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza
    1 / 8
    Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m² położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji i stanowi...

  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • 2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja
    1 / 5
    2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja

    Rzeszów

    • 439 504 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    RABAT NA MIESZKANIE 8 450 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 z balkonem od strony wschodniej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum...

  • Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter
    1 / 6
    Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter

    Rzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone na parterze zadbanego budynku w sercu Rzeszowa. Lokal jest dwustronny, przestronny i dzięki swojemu u...

  • 2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski
    1 / 5
    2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski

    Rzeszów

    • 485 793 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKANIA Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2 z dużym balkonem o pow. ponad 8m2 od strony południowo-zachodniej z pięknym widokiem...

  • po generalnym remoncie, centrum, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lok...

  • 31m os. NOWE MIASTO, kawalerka z balkonem

    Rzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 47m ul.HETMAŃSKA, mieszkanie 2-pokojowe

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • 34m ul.KRZYWOUSTEGO, kawalerka z balkonem

    Rzeszów

    • 340 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul. POPIEŁUSZKI mieszkanie 4pokojowe po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości