• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(1 584)
  • Mieszkanie, 43 m², Warszawa

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszc...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 469 216 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 22 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE
    1 / 16
    NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE

    Warszawa

    • 462 764 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość znajduje się...

  • 3 kameralne pokoje na Starej Ochocie
    1 / 15
    3 kameralne pokoje na Starej Ochocie

    Warszawa

    • 805 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Klimat Starej Ochoty – 3 pokoje przy ul. Andrzejowskiej Klimatyczne, przytulne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone na warszawskiej Starej Ochocie. Znak...

  • ul. KĄTY GRODZISKIE 19B /   4 POKOJE Z 2 ŁAZIENKAMI !!!!!!
    1 / 5
    ul. KĄTY GRODZISKIE 19B / 4 POKOJE Z 2 ŁAZIENKAMI !!!!!!

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferuje nowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m² z przestronnym ogrodem i tarasem 43 m², położone na parterze w kameralnym, nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie developerskim/su...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Górczewska

    Warszawa » Bemowo » ul. Górczewska

    • 3 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewsk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%
    1 / 4
    Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%

    Warszawa

    • 531 185 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23% Bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34...

  • Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno
    1 / 7
    Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 2 na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym...

  • 40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio
    40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na parterze 3-piętrowego budynku w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z oknami wychodzą...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 795 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 612 353 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 24 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, łącząca elegancką architekturę, liczne udogodnienia oraz komfortową lokalizację z szybkim dostępem do centrum miasta. Zakup bezpośre...

  • Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem
    1 / 9
    Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Wola, Koło, ul. Astronomów Metro Księcia Janusza - 300m autobus - 300m tramwaj - 500m Księga Wieczysta, jeden właściciel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5 m²....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 971 486 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 27 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 108 673 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 22 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 3 586 091 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 27 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów
    1 / 16
    Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów

    Warszawa

    • 1 236 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyp...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 3 465 654 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...